Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Benito

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Benito

 1. Wczoraj wieczorem wchodziłem na forum Stowy i była cisza
 2. Witam, Z oferty Stowy zniknęły wszystkie zegarki na Unitasie? Czy ja może źle widzę? B
 3. Już jest. Bonarka Kraków 42 tyś z groszami. Wersja na pasku.
 4. Dzień dobry. Wizyta dzisiaj w Galerii Krakowskiej Submarinery stalowe- listy zamknięte Submarinery bicolor- 5 lat czekania bez zaliczek GMT bicolor-5 lat bez zaliczek Explorery wszystkie- 2 lata bez zaliczek Informacje od Pana z salonu Na półce dużo rolków. Przeróżne yachtmastery i datejusty oraz airking Pozdrawiam
 5. 1. Rolex 2. IWC 3. Zenith 4. Glashutte Original 5. Stowa 6. Grand Seiko 7. Omega 8. Rado 9. Panerai 10. Atlantic
 6. Mam pytanie do fanów Zenitha. W 2012 roku z fanfarami wprowadzono do kolekcji Zenitha Espadę na El Primero. Przymierzam się nieśpiesznie do zakupu na swoje okrągłe urodziny. Lubię zegarki proste bez chrono i właśnie Espada znalazła się na krótkiej liście. Zauważyłem jakiś czas temu, że zegarek zniknął ze strony Zenitha, została tylko wersja damska. Czyżby został po cichu wycofany z produkcji? Jeżeli tak to dlaczego po tak krótkim czasie?Czy wiecie coś na ten temat? Wiem oczywiście, że można go jeszcze dostać. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.