Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

michu

Użytkownik
 • Content Count

  812
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About michu

 • Rank
  Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko gramy

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.youtube.com/watch?v=e_H7Q7aChJw&feature=player_embedded

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska
 1. Giulietta to czysta samochodowa poezja... a kobieta w niej wygląda bosko PS Przekaż dziewczynie, że ma świetny gust. Michu jej to mówi
 2. Duffy - świetna laska...i jaki GŁOS !!!
 3. Artykuł dla tych, co kwestionują dominację Fiata w zakresie silników diesla. http://www.autoflesz.pl/artykuly/1760,Fiat_krotka_historia_silnika_Diesla.html
 4. Tak na marginesie 6 biegów w Stilo, to ekstra rzecz. Przy 120 km/h mam 2.250 obrotów/min.
 5. Jadą trzy zakonnice samochodem. Pierwsza mówi: -Ja jak byłam u księdza proboszcza i tam sprzątałam, to znalazłam gazetki pornograficze. -I co znimi siostra zrobila? -Spaliłam! Druga: -A ja jak byłam u księdza proboszcza i sprzątałam, to znalazłam prezerwatywy. -I co z nimi siostra zrobiła? -Poprzekuwałam. Trzecia zakonnica zemdlała... Bóg postanowił sprawdzić, co dzieje się na Ziemi. Wziął ze sobą anioła. Dochodzą do wsi, gdzie rolnik orze pole, a w domu obok rodzi kobieta i krzyczy. -Czemu ci ludzie tak się męczą? -Czyż nie powiedziałeś: "I w pocie czoła pracować będziesz. I w bólu swe potomstwo na świat wydawać będziesz"? -No tak, ale ja żartowałem! Dochodzą pod kościół, gdzie stoją luksusowe wozy, a w środku impra. -Tu mi się podoba! Kto to? -To ci, co wiedzą, że żartowałeś.
 6. Bierz Alfę - piękne auto i super silniki zarówno JTD, jak i benzyna. Zazdrosne spojrzenia kierowców innych marek gwarantowane.
 7. Tak jest:) Podsumowując Stilo jest porównywalne z A3 (a pod względem silnikowym lepsze), zatem nie można mówić o motyce i Słońcu:)
 8. Brava też jest całkiem ok.
 9. No nie wiem, czy tak do końca z motyką. Pod względem silnikowym Fiat jest o epokę dalej niż Audi. Audi dopiero niedawno wprowadziło bezpośredni wtrysk. Oczywiście TDI Audi jest ok i nie do zajechania, ale kultura pracy JTD jest dużo wyższa i silnik jest dużo cichszy, nie mówiąc już o lepszych osiągach. PS tylko nie zaczynajcie od razu tyrady, które auto lepsze:) PS 2 - na marginesie dowiedziałem się, że mieliście tu niezły kocioł z działem ESTECI Szkoda, że już nie ma tego tematu.
 10. Dla mnie cena zbyt wysoka i w tym kolorze jest nieładny. Są ładniejsze wzory tarcz tego modelu.
 11. Dzięki:) co do cen ropy, to już się nie wypowiadam, żeby się nie wkurzać
 12. "Lśnienie" - chyba najlepsza książka z gatunku horror.
 13. Ja od czerwca przesiadłem się na coś takiego... Silnik 1.9 jtd Multijet - 16 zaworów, 140 koni, 6 biegów, jest szybki i mało pali (diesel)
 14. Dziwne, gdyby Cię zachwycił przy takim poziomie naszej ligi
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.