Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tomasz ZZ

Użytkownik
 • Content Count

  568
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

44 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rzeszów

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To tam nie było takiej samej tylnej ramki jak w przypadku metalowej obudowy ?
 2. Ja mam w sumie cztery. Trzy tarcze metalowe i jedna plastikowa z "przetłoczeniem" litery rzymskie. Na pewno jest jeszcze taka plastikowa tarcza z cyrylicą ale jej nie mam. Co do wskazówek to są takie jak je nabyłem.
 3. Fajny ten wafel z Erywania. Niebieskiego nadruku jeszcze nie widziałem. Taką okolicznościową 50 - kę już widziałem gdzieś , ale niestety nie udało mi się zdobyć . Z powodu pandemii u mnie całkowity zastój .
 4. Drobna korekta . Elektromagnes zastępuje naciąg chodu a balans jest wahadłem.
 5. Wcale bym się nie zdziwił gdyby pokazała się wersja REDOX-a z rzymskimi cyframi lub biała odmiana tarczy z wieżą telewizyjną.
 6. Dzisiaj na giełdzie kupiłem rozebrany na części budzik SLAVA z okresu olimpiady w Moskwie, z logo dyscypliny "piłka nożna". Ktoś próbował przerobić obudowę i odciął od podstawy tarczy elementy służące do przykręcenia śrub. Uszkodzony jest też lakier . Ze względu na to, że tarcza wydaje się być rzadka pewnie go uzupełnię i złożę.
 7. Były jeszcze czarne tarcze z zielonym nadrukiem. Widziałem w necie ale takiej nie posiadam.
 8. W moich ECzZ , czarna i biała tarcza, w logo nie ma połączenia E-Z. Srebrna jest taka sama. Takie tarcze jak twoje mam w Lirach.
 9. Podziwiam twoje podejście do elektroniki tego zegara i chęć jego naprawy. Nie wiem natomiast na jaki włos czekasz . W tych zegarach Schatz nie było klasycznego włosa ale w podstawie był osobny mechanizm poruszający imitacją wahadła
 10. A one nie powinny być w temacie " Odnowione budziki SLAVA" ?
 11. Z tym wzorem tarczy Pioniera, widziałem tylko te dwie wersje kolorystyczne indeksów - czarne i zielone. Jednak nie wykluczam , że mogły być jakieś inne kolory.
 12. Jedyna różnica jaką dostrzegam to ta, że drukarz, w przypadku tarczy nr 5 nałożył więcej farby niż wtedy gdy drukował tarczę nr 3. Sama forma graficzna nadruku jest chyba taka sama. Może ja czegoś nie dostrzegłem.
 13. Wydaje mi się, że twój zestaw 5 tarcz nie jest identyczny z tym pokazanym przez feliksa. Twoja tarcza bez lumy jest inna niż ta jego. Czym różni się tarcza nr 3 od tarczy nr 5 ?
 14. Moim zdaniem fajne są te elektro-roczniaki mimo, że to trochę z innej beczki.
 15. Ja mam taką Mołnię podobną z wyglądu ale kwarcowy mechanizm.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.