Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Funakoshi

Użytkownik
 • Content Count

  119
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

72 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Póki co przymiarki, ale kto wie co przyniesie przyszłość 💭 Na żywo zegarek robi niesamowite wrażenie.
 2. Cartier Santos Medium WSSA0029 Zegarek kupiony przeze mnie jako nowy w sierpniu 2022 roku. Egzemplarz w bardzo dobrym stanie (mocne 8/10) od dnia zakupu noszony był na zmianę z innymi zegarkami. Drobne ryski na bransolecie oraz polerowanej części koperty widoczne na zdjęciach. Szkło i tarcza idealne. Zegarek nie był polerowany ani czyszczony. Pasek nigdy nie był noszony. Na zdjęciach dołożone dodatkowe ogniwo i nadgarstek 18,5 cm. Pełen set ze sklepu (Kruk Raffles w Warszawie) łącznie z paragonem. Aktualna cena to 37 100 PLN i brak rabatów Odbiór osobisty w Warszawie. Nie wysyłam. Cena jaka mnie interesuje to 27 700 PLN. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
 3. Pytałem tylko o DJ 36mm w stali bo akurat ten model mnie interesuje (czarna tarcza, gładki bezel, oyster). Zegarek wczoraj był dostępny od ręki a kurs wychodził 4.6 Zgadza się, ale w przeszłości różnice kursowe bywały chyba większe. Odnosząc się do wspomnianego DJ wyszło niecałe 30 groszy na Euro.
 4. W Warszawie dzisiaj gabloty pełne zegarków (byłem we wszystkich salonach poza Placem Konstytucji), ale akurat tego na który czekam nie było. Kurs 4.6
 5. Jakoś zafiksowałem się na 36, ale na przestrzeni lat różne konfiguracje mi się podobały więc pewnie i na 41 kiedyś przyjdzie czas.
 6. 41 w OP miło zaskoczyło, ale ogólnie wolę mniejsze zegarki. 36 mam zamówiony i tego się trzymam bo mi pasuję. Może kiedyś w pełni przekonam się do 41 (do OP bo DJ tylko 36 😃) 41 leży tak
 7. Mimo słabej aury za oknem zegarek w dziennym świetle prezentuje się świetnie. Foto z dzisiejszej przymiarki
 8. Podpowiecie czym i w jaki sposób najlepiej umyć ten zegarek w domowych warunkach? Od nowości złapał troszkę brudu, zwłaszcza bransoleta.
 9. Jedyna Omega, która została u mnie na dłużej. Nie znudziła się przez parę lat więc raczej już zostanie. Na ten moment z Omegi zdecydowanie modele vintage R nie mój.
 10. W Raffles przyszło sporo zegarków m.in. zielony i "Tiffany" OP 36, celebration dial OP 41 i trzy Yacht Mastery w różnych wariantach. Kolorowy Oyster zaskoczył. Moim zdaniem na żywo dużo zyskuje względem zdjęć z internetu. A jak byłem w grudniu to sprzedawca powiedział, że od premiery przyszły tylko 2 sztuki z tą tarczą (jeden 36 i jeden 41).
 11. Też byłem w Rafflesie i wybór pasków jest większy niż się spodziewałem. Poza gotowymi propozycjami ze skóry cielęcej i aligatora jest opcja "bespoke" czyli kombinacje na zamówienie. Na marginesie te paski robi Hirsch. @sviety Twój na niebieskim wygląda świetnie. Ten gotowy z zestawu mi nie podchodzi. Swojego nawet raz nie założyłem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.