Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

MacAron

Użytkownik
 • Content Count

  770
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by MacAron

 1. Hop Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka
 2. Obniżka do 2303 zł! Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka
 3. Na sprzedaż zegarek z nr 72. Stan wg forumowej skali 9.5/10 - zasadniczo z powodu zdjęcia folii, choć są jakieś drobne ryski na deklu. W komplecie, jak od producenta, nawet z narzędziem do zmiany pasków. Cena 3003 zł. Przesyłka zawarta w cenie.
 4. Na sprzedaż zegarek z nr 72. Stan wg forumowej skali 9.5/10 - zasadniczo z powodu zdjęcia folii, choć są jakieś drobne ryski na deklu. W komplecie, jak od producenta, nawet z narzędziem do zmiany pasków. Cena 2900 zł. Przesyłka zawarta w cenie.
 5. Na sprzedaż zegarek z nr 72. Stan wg forumowej skali 9.5/10 - zasadniczo z powodu zdjęcia folii, choć są jakieś drobne ryski na deklu. W komplecie, jak od producenta, nawet z narzędziem do zmiany pasków. Cena 3300 zł. Przesyłka zawarta w cenie.
 6. Tym razem zegarek z nr 72. Stan wg forumowej skali 9.5/10 - zasadniczo z powodu zdjęcia folii, choć są jakieś drobne ryski na deklu. W komplecie, jak od producenta, nawet z narzędziem do zmiany pasków. Cena 3700 zł. Przesyłka zawarta w cenie.
 7. MacAron

  SEIKO SARB017

  Emiel, jak poznać podrobionego Alpinista?
 8. MacAron

  SEIKO SARB017

  Druga próba bez dokręcania: 57 h. Imponująco . Nie było to jednak zwykłe noszenie. Przeciągalem maksymalnie moment zdjęcia zegarka wieczorem i dużo nim machałem.
 9. MacAron

  SEIKO SARB017

  Jak wygląda realna rezerwa chodu w Waszych Alpinistach? Niby mialo być około 50, ale mi się nigdy nie udało osiągnąć takiego wyniku. Ostatnio, jak sprawdzałem, to było bardziej w okolicach 40.
 10. akurat prototyp wyjechał na tournee po Trójmieście
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.