Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MacAron

Użytkownik
 • Content Count

  745
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Początkujący

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  6014125

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. MacAron

  SEIKO SARB017

  Emiel, jak poznać podrobionego Alpinista?
 2. MacAron

  SEIKO SARB017

  Druga próba bez dokręcania: 57 h. Imponująco . Nie było to jednak zwykłe noszenie. Przeciągalem maksymalnie moment zdjęcia zegarka wieczorem i dużo nim machałem.
 3. MacAron

  SEIKO SARB017

  Jak wygląda realna rezerwa chodu w Waszych Alpinistach? Niby mialo być około 50, ale mi się nigdy nie udało osiągnąć takiego wyniku. Ostatnio, jak sprawdzałem, to było bardziej w okolicach 40.
 4. akurat prototyp wyjechał na tournee po Trójmieście
 5. MacAron

  Dywizjon 303

  Tu raczej bardziej chodzi o to, że liczba straconych (nie strĄconych) maszyn jest dużo bardziej policzalna. Wyleciało 100, wróciło 60 - wiadomo, strata = 40. I nie ma ten tego, czy ten zestrzelił, czy inny, czy razem, a może w ogóle nie zestrzelił... Zerojedynkowo Wyleciał, a nie wrócił, sprawa dość jasna. Dlatego niemieckie raporty nie precyzują, kto zestrzelił dany samolot i czy w ogóle został zestrzelony, czy może zablądził Jednak pozwala odnieść się jakoś do meldunków pilotów RAFu
 6. Tak słabiutko?? Mój enerdowski Glashutte robi po kilku dniach noszenia, średnio + 0,5 na dobę. Maksymalnych odchyłek dobowych nie sprawdzalem A moje seiko za kilkaset złotych po 40 dniach noszenia - średnia + 2,7 s.
 7. W poniedziałek prawdopodobnie pojedzie
 8. Nie wiem, czy ktokolwiek jeszcze śledzi ten temat, ale napiszę... Dziś około południa, mój Seiko 5 padł . Coś w nim gruchocze i zatrzymuje się co jakiś czas. Myślę, że coś sie urwało. Miejmy nadzieję, że serwis naprawi w ramach gwarancji.
 9. 17 dni od zakupu - nadal 50 s/dzień. Żadnej poprawy. Pojedzie do zegarmistrza
 10. 12 dni od zakupu–––––––––––––50s/24h ciągle daleko do satysfakcji. Bardzo daleko :/
 11. Ale ja się denerwuję, bo mój stary Poljot chodzi lepiej :/ Cieszyłem się – ech kupię sobie SEIKO, japońskie.. pewnie ostre jak Katana. A naraze bardziej się nadaje do wbijania gwoździ
 12. W tej chwili, około 10 dni od zakupu, moje seiko robi około 1 minuty do przodu extra.
 13. Dziękuję wszystkim za porady! Na razie zrobię tak, jak radzi Jose Morales, czyli jeszcze zaczekam i poobserwuję
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.