Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

huba_buba

Użytkownik
 • Content Count

  177
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

608 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po dniu dziadka nie godzi się odłożyć go tak od razu do szafki.
 2. Klasyka w nowej odsłonie A67R. Wszystko pięknie wyglada szafir, superluminova, japoński werk. Wprawdzie nie jestem zadowolony z dostawy z Rosji ale lepiej chyba zaczekać aż pojawi się w Polsce.
 3. Dlatego brak informacji na stronie sprzedawcy jednak razi po tym fakcie. Nie wiedziałem o tym. Cło i vat nie są problemem proszę spojrzeć że jakaś j*** opłata rządowa stanowi problem. Co to jest dokładnie bo nie można za wiele znaleźć w tym temacie. Opłaty importowe Opłaty rządowe: 247,00 VAT: 15,64 Opłaty celne: 68,00 Opłaty za fracht: 0,00 Suma należności w PLN: 330,64
 4. Ja kupiłem też na meranom z UPSem bo myślałem że będzie bezproblemowo, ale gdzie tam, zapłaciłem za zegarek 230$ plus opłata UPS 23$ no i już myślałem że witam się z gąską ale gdzie tam, zadzwoniła Pani z UPS że co to za przesyłka bo nie mogą jej mi przekazać czy mam fakturę itp. Rozumiem cło, ale jak zobaczyłem kwotę do dopłaty 350zł jeszcze to mi się odechciało i niestety nie polecę zakupu chyba że doszacujecie sobie 1/3 kosztów od kwoty wyjściowej ze sklepu.
 5. Z duchem czasu. Zegarki z misji kosmicznych USA i USR. Ta Omega druga to Rosjan. Ciekawe dlaczego nie było nic z Czystopola. Ani Wostoka ani Sturmanskiego ani Strieły.
 6. wyostrzyłeś idealnie aż nie widać która była godzina
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.