Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LuckyLuk

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Przemawiasz teraz przeze mnie dokładnie tak uważam jak napisałeś chociaż jak stoję przed samym zakupem to mnie trochę paraliżuję. Niestety nie mogę sobie pozwolić na Pama i Suba. Może w przyszłości do kolekcji. Zawsze mnie ciągnęło do takich kolorów jak czerwony, zielony. Niebieski i czarny owszem nuda ale "Batman" jest świetny Kiedyś chorowałem na planetę od Omegii w wersji pomarańczowej ale Tudor go zdeklasował jak dla mnie. Chociaż wygląd Rolexa zawsze za mną chodził i Tudor jest jego namiastką. Teraz ten zegarek jest tyle czasu ze mną, że nie potrafię go oddać. Myślałem, żeby go sprzedać i bym wziął wtedy Rolexa i za jakieś pół roku na spokojnie Pama bez kombinowania, pytania o rady. Wiem, że Rolex to zegarek na całe życie dla mnie. Pam jest świetny ale boję się, że się znudzi. Tutaj Tudor ma mniejsze znaczenie bo go traktuję sentymentalnie. Był ze mną tu i ówdzie. Nurkował również i dopisuje mu jakieś historie.
 2. Jest na bazarku ale cena średnia Dają jakieś rabaty na Rolexa ? Jest też Batman. Super zegarek
 3. A jak to jest z tymi paskami do pamów ? Na każdym zdjęciu inny. Rozumiem, że można sobie zmienić ale są jakieś standardowe które dodają ?
 4. Napisz proszę modele tych pamów od lewej
 5. Tutaj jest problem z koronką. Nie do końca mi się podoba i Luminory są już zbyt masywne
 6. Jakoś mało na tarczy Jaki to konkretnie model ?
 7. Inna też wchodzi w grę. Podobnie uważam, że Rolek to Rolek. Przywiązuje się do zegarków i chcę mieć w swoim życiu 3 - 4 klasyki które zawsze będą wyznacznikiem i wzorem.
 8. Witam, Noszę się z zamiarem zakupu Rolexa bądź Pama. Od zawsze chodził za mną "Hulk" ale boję się, że może się znudzić ta zieleń. Wersja czarna jest klasyczna ale chciałbym coś wyróżniającego się. Pam wydaje się zegarkiem na całe życie. Podoba mi się też Omega Moonwatch ale tutaj może jakąś używkę złapię za jakiś czas. Aktualnie posiadam Tudora Black Bay i już wiem, że go nie oddam. Po prostu się zżyłem z nim i ta czerwień mi się nie znudziła przez 4 lata. Zawsze myślałem, że to tylko substytut do upragnionego Suba ale teraz wiem, że ten zegarek zostaje, koniec kropka. Teraz mając możliwości finansowe stoję przed poważnym wyborem. Powiedzcie, doradźcie jak do tego podejść ? Zdjęcia zaczerpnięte z sieci.
 9. W ciemno raczej nie kupię, niestety ... dzięki za pomoc
 10. ogólnie szukałem divera ale ta eterna na mnie robi wrażenie i nie daje mi spokoju a inne eterny, które mają odcienie błękitu, niebieskiego też są takie ciemne w realu ?
 11. Ten błękit mnie oczarował, a na tej fotce wygląda strasznie słabo ... A co tam w środeczku siedzi ? Dobry mechanizm ? Wart tej ceny ? Pytam bo nie mam pojęcia, a szukam zegarka
 12. Panowie ! Ma ktoś może tą wersje Kontiki ? Oj strasznie mi namieszała w głowie ale na żywo raczej nie da się jej zobaczyć w Warszawie. Może się mylę ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.