Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

asassello

Użytkownik
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Dziękuję bardzo za objaśnienia!
 2. Cześć wszystkim. Mam pytanie odnośnie synchronizacji czasu. Czy dobrze rozumiem, że G-Shocka ustawiamy na Berlin i on podczas synchronizacji pobiera sobie "tamten" (czyli berliński) czas? Pytam dlatego, że zastanawiam się, co by było, gdyby w Polsce faktycznie wprowadzono brak zmiany czasu na zimowy / letni. Ale gdyby ta zmiana nastąpiła wyłącznie w Polsce i inne kraje pozostałyby bez takiej zmiany. Czy zegarki kupione przed wspominaną zmianą synchronizowałyby potem codziennie niewłaściwy czas?
 3. Pewnie budżet zależy od tego - ile ktoś (tu Ford) zechce zapłacić za reklamę Tak naprawdę to uważam, że są niezrównani jeśli idzie o pomysłowość scenariuszy i genialny humor ale czasem... Może rzadko, może to mylne wrażenie... Zdają się nieobiektywni...
 4. Nie bardzo rozumiem twoją wypowiedź.
 5. Jest zdaje się odwrotnie. On właśnie podobno Rolki nosi.
 6. Eee tam. Gdzieś pisali, że dostanie za to 2 mln $ z czego 1 mln odda na cele charytatywne. Nie do końca w to wierzę - tzn. w to, że ktoś tam zna wysokość kontraktu. Tym bardziej, że gdzieś indziej pisali, że dostanie kilka milionów. A poza tym od jakiegoś czasu bardzo go lubię i uważam, że jest naprawdę dobrym aktorem (przynajmniej jakieś 1000x lepszym od Brada). I oczywiście MasterFan ma 100% racji - zamienić JLC na coś takiego
 7. Bradowi podobno kontrakt z Tagiem już się skończył. Teraz zastąpił go... No oczywiście Leonardo. Więcej np. tu: http://www.tagheuerblog.com/?p=252 Wg nich będzie reklamował to:
 8. Heh fajna podpowiedź zważywszy, że jako jedyny na fotce ma zegarek na ręku
 9. Masz w zupełności rację. Jeśli ktoś nie chce w to wnikać, to pewnie tak będzie najlepiej. Oczywiście nie masz racji :mrgreen:
 10. No właśnie. Ja chciałbym koledze polecić stronę pdaclub.pl oraz forum tamże. Można wszystkiego się dowiedzieć. Bo może na przykład wystarczy dostęp tylko przez www. Przykładowo, ja korzystam teraz z Samsunga i600. Można na nim zainstalować przeglądarkę www (np. Operę albo taką nową UCWEB) i normalnie wchodzić np. na gmail.
 11. Polecam platformę Pocket PC. Na palmtopie instalujemy wtedy np. program pocztowy Flexmail (niestety płatny). Zerknij na jego możliwości na stronie producenta: http://www.pocketinformant.com/products_in...?p_id=mail& Oczywiście są i darmowe programy, np. całkiem rozbudowany Qmail: http://q3.snak.org/en/ no i oczywiście wbudowany Outlook.
 12. 750tki jeszcze nie było na świecie wtedy.
 13. Polecam bardzo wnikliwą (niestety po angielsku) recenzję HTC Touch Dual na bardzo dobrej witrynie mobile-review.com Oto link, częsć pierwsza: http://mobile-review.com/pda/review/htc-touch-dual2-en.shtml i druga: http://mobile-review.com/pda/review/htc-to...ual2-2-en.shtml
 14. Czy czasem nie jest tak, że aplikacji wgrywać na to się nie da? (do lutego 2008 kiedy to udostępnione zostanie SDK). Ja myślę, że pod względem ilości zastosowań i zaawansowanych aplikacji iPhone nie ma absolutnie porównania z Kaiserami, Etenami itp z WM 6.0.
 15. Kilku Polaków w tym zestawieniu a nawet Endriu (choć to nie ten najsłynniejszy z Endriów).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.