Cześć,
Kupiłem swój pierwszy pasek NATO od BluShark i po założeniu mam mieszane odczucia. Mam wrażenie, że po założeniu zegarek jest bardzo wysoko na nadgarstku, a całość wydaje się masywna. Nie mieści się pod mankiet koszuli, a nawet pod bluzą wygląda niezbyt dobrze. Dodatkowo pasek mocno odstaje i sprawia wrażenie zbyt obszernego.
Zastanawiam się, czy tak po prostu jest z paskami NATO, czy może założyłem go nieprawidłowo? Będę wdzięczny za wskazówki.
Pozdrawiam