Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rybak1979GSL

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3812
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5

Zawartość dodana przez Rybak1979GSL

  1. Przepraszam, ze daje ten sam zegarek drugi raz ale nie mogłem sie powstrzymać po umyciu jak ukazało sie piękno tej tarczy...
  2. Ja pokochałem pobiedy. Bardzo podoba mi sie ich prostota i różnorodność tarcz :-)
  3. Długo szukana Pobeda w ludzkim stanie odnaleziona :-) Poza szkłem, ktore kwalifikuje sie do wymiany reszta piękna.
  4. Dziękuje somerto. Dzisiaj taki poljot idzie na spacer
  5. Dokładnie- opis dość dobry zdjecia tez ładne. Ludzie kupuja oczami.
  6. Zgadza się. Mimo tylu negatywów hmm Alledrogo ściąga kasę w zasadzie o to im tylko chodzi. Maile wypisują do każdego takie same w razie wpadki z automatu, ktore nic nikomu jeszcze nie pomogły. Co zrobić- jedynie przestrzec
  7. Nie widziałem Zmylil mnie kształt podobny do Wostoka Co tu mowić dalej o zbysiu ....
  8. Hmm z taka koronka miniaturowa ? Nie widziałem zarii z taka koperta w takim razie moj błąd.
  9. Mało tego koperta chyba od Wosfoka jak sie nie mylę
  10. Udało mi sie nabyć 2 piekne zegarki. Pierwszy Tissot w bardzo przyzwoitym stanie poza wskazówkami. Sekundowa od delbany i godzinowa inna ale może uda nabyć sie oryginalne. Drugi Titus bez wskazówki godzinowej w pełni sprawny z bardzo ciekawa tarcza oczywiście w pełni sprawny. P. S jakby miał ktoś wskazówki to chętnie kupie :-)
  11. Udało sie jeszcze dostać kopertę do Samary i juz po małej reanimacji 2 Samary zamieszkały razem :-)
  12. Dzieki somerto Kalendarz musze naprawić i bedzie pięknie.
  13. Kwiatek będziesz tęsknił ? Wyślij mu pocztówkę
  14. Kwiatek Ty sie bardziej nie skupiaj Kolego Michale, To nie jest odpowiednie miejsce do wyceny. To nie desa ani lombard. Napisałeś 2 posty w swoim życiu na forum i juz innym zwracasz uwagę nie znając regulaminu gdzie pisze jasno, ze to nie jest miejsce na takie zapytania.
  15. Ja tez pierwszy raz ja widziałem i od razu stała sie moja własnością :-)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.