Zgadza się. Mimo tylu negatywów hmm Alledrogo ściąga kasę w zasadzie o to im tylko chodzi. Maile wypisują do każdego takie same w razie wpadki z automatu, ktore nic nikomu jeszcze nie pomogły. Co zrobić- jedynie przestrzec
Udało mi sie nabyć 2 piekne zegarki. Pierwszy Tissot w bardzo przyzwoitym stanie poza wskazówkami. Sekundowa od delbany i godzinowa inna ale może uda nabyć sie oryginalne. Drugi Titus bez wskazówki godzinowej w pełni sprawny z bardzo ciekawa tarcza oczywiście w pełni sprawny. P. S jakby miał ktoś wskazówki to chętnie kupie :-)
Kwiatek Ty sie bardziej nie skupiaj Kolego Michale, To nie jest odpowiednie miejsce do wyceny. To nie desa ani lombard. Napisałeś 2 posty w swoim życiu na forum i juz innym zwracasz uwagę nie znając regulaminu gdzie pisze jasno, ze to nie jest miejsce na takie zapytania.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.