Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rybak1979GSL

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3812
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5

Zawartość dodana przez Rybak1979GSL

  1. Tak nabyłemw spadku :)wszystko oryginał Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  2. Takie cos jeszcze odkopałem i reanimowałem Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  3. Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  4. Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  5. Witajcie U mnie dzisiaj wpadły te 2 piekne sztuki ; Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  6. Rybak1979GSL

    Wasze zegarki Glashutte (GUB)

    Witam Cie Lec W takim stanę je nabyłem z mała usterka techniczna. Wizualnie sama polerka dała taki efekt. Szkło i cała koperta sa oryginalne Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  7. Poljot piękny Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  8. Gdzie jeździcie na bazarki Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  9. Wspaniała ta Slava- poluje na taką Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  10. Na temat kieszonek jest cos w necie natomiast reszta celsus występuje jako replika hmm Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  11. Piekne te raketki Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  12. O tej nazwie występują tez repliki zegarków narecznych. Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  13. Celsus kieszonka ? Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  14. Zacne znaleziska Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  15. Gratuluje wyboru Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  16. Rybak1979GSL

    Wasze zegarki Glashutte (GUB)

    Dzieki moje perełki na specjalne okazje Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  17. Witajcie Mój ulubiony to poljot 23 kamienie w automacie, którego noszę codziennie Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  18. Drugi Raketa Kwarc w stanie nos piękna sie trafiła Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  19. Oto mój poranny nabytek Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  20. Dzieki za radę spróbuje cos zaradzić. Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  21. Pierwsza slava jest zacna mam taka popsuta czeka na swój dzień maja piekne kremowe tarcze i dość spora linie. Raketa ostatnia Przepiekna gratuluje a ta slava automat chętnie kupię haha Pozdrawiam Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  22. Rybak1979GSL

    Wasze zegarki Glashutte (GUB)

    Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  23. Rybak1979GSL

    Wasze zegarki Glashutte (GUB)

    Witam To moje 2 cacuszka Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  24. Dokładnie werk oryginalny występował z niebieski gwiazdami na kole naciągu. Maja one mocną sprężynę i podobno owe sprężyny pękały. Po naprawie gwiazdy na kole juz nie sa niebieskie Pozdrawiam Teraz musze tarcze upolować i kopertę złoconą choć ta jest prawie idealna. Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
  25. Witam wszyskich Szukam godnego polecenia zegarmistrza Katowice, Bytom. Zna ktoś kogoś godnego zaufania ? Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.