Witam Cie Lec
W takim stanę je nabyłem z mała usterka techniczna.
Wizualnie sama polerka dała taki efekt. Szkło i cała koperta sa oryginalne
Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
Pierwsza slava jest zacna mam taka popsuta czeka na swój dzień maja piekne kremowe tarcze i dość spora linie.
Raketa ostatnia Przepiekna gratuluje a ta slava automat chętnie kupię haha
Pozdrawiam
Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
Dokładnie werk oryginalny występował z niebieski gwiazdami na kole naciągu. Maja one mocną sprężynę i podobno owe sprężyny pękały. Po naprawie gwiazdy na kole juz nie sa niebieskie
Pozdrawiam
Teraz musze tarcze upolować i kopertę złoconą choć ta jest prawie idealna.
Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.