Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rybak1979GSL

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3812
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5

Zawartość dodana przez Rybak1979GSL

  1. Super tv tez mam ich kilka ładny ten model w kratkę jest
  2. Nie znam człowieka Gratuluje Rakiety cos nie mogę takiej upolować.
  3. Chciałbym taką biedę Kwiatek Co dla Ciebie jest w takim razie na bogato haha
  4. Wszystko juz zostało powiedziane i wyjaśnione ;-)
  5. Tarcza wydaje sie być jakaś pogięta nad godziną 6 kilka miejsc takich widze czy to odbicie światła ?
  6. Rozumiem doskonale może mnie troszkę poniosło za co i ja przepraszam. Traktujemy sie na równi jak ludzie nie przez pryzmat tego co kto ma ale przez to po co tu jesteśmy :-) Życzę dobrej nocy.
  7. To mamy jasność. Prosze tylko o wydawanie sprawiedliwych i niezbyt pochopnych osądów wobec innych. Ja i pewnie nie tylko ja chciałbym sie czuć tutaj dobrze. Skoro poświęcam swój czas i sie tym interesuje chciałabym sie tutaj czegoś dowiedzieć, nauczyć i poradzić od osób, które sie znają lepiej ode mnie na zagarkach a takowych tutaj nie brakuje. Traktujmy sie na równi jak ludzie :-) Ja nie osadzam osób z forum poniewaz ich nie znam. Nawet jak popełnię błąd czy napisze cos niewłaściwego da sie to przekazać w sposób bardziej cywilizowany. Nie czuje do nikogo urazy i liczę na to samo.
  8. Ja to rozumiem i nie jestem wcale nerwowy haha
  9. Kolego Gregorian czytaj ze zrozumieniem. Pisze wyraźnie, ze kupiłem 4 sztuki a co ja z nimi zrobie to moja sprawa. Piszesz o udawaniu kolekcjonera.. Hm takie właśnie zachowanie jak min. Twoje robi z tego forum motłoch i miejsce przepychanek gdzie doskonale wychodzi Ci obrażanie innych mniej zaawansowanych dla Ciebie może zbieraczy nie kolekcjonerów i nie mowię tylko o sobie a co najgorsze nikomu to nie przeszkadza.... Ja mam inne spostrzeżenia, którymi z ogromna ochota sie podziele. Zauważyłem, ze istnieje tutaj zwarta grupa osób, którzy starają sie wpłynąć na innych dzieląc forum na żółtodziobów i innych coraz wyżej w drabinie "zbieraczy" co nie wpływa na dobra atmosferę tutaj co mozna zauważyć choćby przez to, kto sie udziela tutaj a kto nie lub juz nie.
  10. Pełna zgoda kolego Transakcje tak sie kończące jak wspominany Leningrad rzadko sie zdarzają niestety ;( Ja sprzedaje tylko duble albo coś co mi sie nie podoba do końca :-)
  11. Nie czuje urazy absolutnie Po prostu ja tak szybko nie oceniam ludzi :-) Żyjemy i walczymy z nałogiem dalej Hurtownik tez ze mnie żaden po prostu wytrwałość w poszukiwaniach czasami mnie nagradza :-)
  12. Specjalnie dla Ciebie kolego kchrapek Co teraz powiesz ?
  13. Noi po co pisac takie rzeczy skoro kupiłem takie 4
  14. Możesz wrzucić fotki wszystkich chciałbym wiedzieć jakich nie mam :-)
  15. Bo jak mówi stare powiedzenie : Co 3 Wostoki Papieskie to nie 2
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.