Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

marmach

Użytkownik
 • Content Count

  128
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Od maja noszę wyłącznie Orisa. Wcześniej na zmianę. Zegarek jest w pełni nakręcony. Płakać z tego powodu nie będę, ale +12 s wydaje się być słabym wynikiem.
 2. Mój Aquis 39.5 po zakupie robił +3.5 s / doba. Teraz +12 s. U Was podobnie? Teraz przeczytałem, że producent dopuszcza +20 s, czyli jak rozumiem nie ma podstaw do regulacji na gwarancji.
 3. Zegarek kupiłem nowy u autoryzowanego sprzedawcy. Pan zegarek przy mnie rozfoliował, z szafki wyciągnął takie pudło.
 4. Mam ten zegarek, wersja z czarną tarczą. Obwód nadgarstka 17,5. Moim zdaniem leży idealnie.
 5. Pytanko. Dokładność -2/+2 sek. dotyczy średniej wszystkich pozycji?
 6. Dziękuję. Wcześniej, przez 6 lat, był DJ2, który był IMO trochę za duży, jak na 17.5 cm w nadgarstku. Poza tym chciałem fluted bezel i jubilee. Zegarek świetny, nie za mały, doskonale się nosi i cieszy oko. Myślę, że zastanie na długo.
 7. Wrzuciłem swojego DJII na bazarek, gdyby ktoś chciał więcej zdjęć na maila to zapraszam.
 8. Pytam, bo dojrzewam powoli do pomysłu zamiany DJII na 116234...
 9. Przypominam sobie moją polemikę z Panem hen dawno temu. Swoje wywody bazowałem na wiedzy o kosztach produkcji pewnych dóbr luksusowych, którą miałem z racji wykonywanego zawodu. Nie przeszkodziło mi to jakiś czas później kupić sobie Rolexa, którego jestem posiadaczem do dzisiaj. Nie zamieniłbym tego zegarka na żaden inny.
 10. Witam. Takie pytanko. Mój 116300 przez ostatnie 4 lata robił max. +7 sekund na tydzień. Od jakiś 3 tygodni robi +14 sek., +2 na dobę. Ciekaw jestem jaka może być tego przyczyna.
 11. Dzwoniłem, ale nikt nie odbierał. Byłem w trakcie pisania maila, gdy mnie olśniło, żeby dokładniej poszukać...
 12. Panowie, po ostatnim poście jordnąłem się, że ta karta musi być w schowku w pudełku. Oczywiście była...Na śmierć o tym zapomniałem. Przepraszam za zaśmiecanie wątku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.