Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

11radekw

Użytkownik
 • Content Count

  258
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mój problem to budżet, który nie starczy na nurka pilota EDc …
 2. W sumie mnie zaskakuje ta jednomyślność.
 3. Też mierzyłem, mam nadgarstek 17,5 więc nie robiło mi to większej różnicy. Fakt, że cena serwisu i pasków w tuderze pewnie jest 3x taka jak w Longinesie.
 4. Koledzy jeszcze wciąż kombinuję i zastanawiam się nad powyższymi modelami w tym samym budżecie z tym, że Tudor z rynku wtórnego. Nowy BigEye po zniżkach to około 12k, Tudor z rynku wtórnego 14k. Docelowo oba na brązowym pasku.
 5. Jeśli chodzi o Rangera to trochę odrzuca mnie ta malowana tarcza w zegarku za tę kasę. Nie postarali się.
 6. Mario1971 dziękuję za listę Może ktoś z Kolegów myśli o sprzedaży tańszego ( z przedziału 10-16k) GSa z kolekcji?
 7. Z drugiej strony zastanawia mnie ten zachwyt nad BB58. Wszyscy mega polecają ten zegarek, a cena w Kruku to prawie 20k. Przecież ten longines z mojej perspektywy nie odstaje zupełnie od Tudora, a nawet w kwestii ceny, kosztów serwisu itp. będzie rozsądniejszym wyborem. Jak porównuję Rangera do BB to też nie wiem czy Ranger mi lepiej nie pasuje ze względu na pełna satynę. Jednak zegarki nurkowe są na co 6 nadgarstku
 8. Dziękuję, zerknę na powyższe modele.
 9. Tak widziałem Twój wątek. To chyba najładniejsza tarcza. ”damski spirit” to tekst sprzedawcy w Kruku
 10. Mierzyłem spirita 40 na bransolecie i nie powiem jest ok jako taki uniwersalny zegarek, Myślałem o opcji 37, ale nie mieli bo to według nich damska opcja BB58 super i brał bym w ciemno, ale nie ma w kwocie 12k modelu w bardzo dobrym stanie, a po drugie konkurent Spirit Zulu chyba niewiele mu ustępuje Mam nadgarstek 17,5 i mój hydroconquest 41 już wyglądał z bransoletą ciężko, więc teraz patrzę na mniejszy rozmiar. Mierzyłem Rangera u Naszego Kolegi z forum i jest bardzo ok. Bardzo dyskretny zegarek. Spirit też był ok w tej wersji 40 chociaż tutaj już max co bym nosił, ale zulu ma trochę więcej smaczków i rozmiar 39 który kusi.
 11. Dziękuję za odpowiedzi. Ranger - jest fajny, cały satynowy więc odpada opcja zamartwiania się każdą rysą, fajne wypukłe szkło ale cena jak dla mnie trochę wysoka w porównaniu do tego co oferuje przykładowo Longines Spirit zulu time. Dodatkowo chyba drogi serwis. Longines Spirit Zulu - fajny rozmiar 39, ceramika, mechanizm tu chyba wszystko na najwyższym poziomie włącznie z ceną. Niestety podobny do hydroconquesta, którego sprzedałem Nomos Club Sport Neomatic 39 - fajny projekt, niszowy, mechanizm, ale in minus cała koperta błyszcząca podatna na zarysowania i serwis tylko u producenta Ten Oris mi nie pasuje bo jest za bardzo retro. GS pewnie bym najbardziej się zdecydował, ale ofert mało i jak fajny projekt to już koło 20.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.