Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jarekilk

Użytkownik
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. U mnie trafia idealnie pomiędzy 27 a 55 sekundą. Dalej pomiędzy indeksami.Poza tym idealnie centruje data . Zegarek naprawdę świetny.
 2. Nieautoryzowany serwis. Jak chcecie autoryzowany to wejdźcie na stronę TH-tam są wyszczególnione wszystkie serwisy na świecie.
 3. Da się , ale kupisz w lepszym stanie za 25 zł taką „omegę” więc po co przepłacać?
 4. jak kogoś odrzuca , to zawsze może zamówić Georga w platynie od Lang& Heyne
 5. jarekilk

  Buty

  Super okazja , tylko nigdzie nie ma regulaminu ani adresu firmy.
 6. 1.Philippe Dufour 2.Patek Philippe 3.A. Lange & Sohne 4 .Jaeger LeCoultre 5.Rolex 6.Vacheron Constantin 7. Audemars Piguet 8.Tag Heuer 9.Tissot 10. Breitling
 7. Jeśli można doliczyć koszty prac badawczych oraz rozwojowych i certyfikowanie jakości , to właściwie mogą spokojnie wszystkie zegarki produkować w ChRL i tylko sprawdzać jakość u siebie.
 8. Srebro w dużych sztabach-min 1 kg. Na tym nie stracisz.Zobacz jak zmieniała się cena w ciągu ostatnich 10 lat. Jeśli nie to, złoto -taż będzie dobre. 19 bilionów dolarów zadłużenia rządu amerykańskiego nie wróży dobrze w dłuższym okresie
 9. Z tych , które wymieniłem Aerowatch ma najładniejsze modele . Trochę powyżej budżetu , ale jak masz patrzeć na coś stale , to niech to będzie naprawdę ładne. Lepiej dokładać i być w zadowolonym.
 10. To chyba miałeś pecha yorki_man .Większości użytkowników zegarki chodzą jakby miały certyfikat COSC. Mój szary +3s/dobę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.