Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

blacktube

Użytkownik
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About blacktube

 • Birthday 04/15/1967

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań
 • Hobby
  strzelectwo : http://wsststrzelec.pl/, http://bron.iweb.pl/, zapachy : http://www.perfuforum.pl/, rowery : http://beachcruiser.pl/
 1. Ciekaw jestem opinii o nowym Mudmaster'ze http://www.casio-intl.com/asia-mea/en/wat/watch_detail/GWG-1000-1A3/
 2. blacktube

  GW-9400 Rangeman

  Waldzior piąsia Ja mam 17 i uważam, że leży mi bardzo dobrze, przed kupnem też miałem obawy. Najważniejsze po prostu mi się podoba i tyle.
 3. blacktube

  GW-9400 Rangeman

  Tajson1 widzę, że nówki bezelki przyszły bez tych czterech śrubek na froncie. Jak to jest z ich przełożeniem ? Bo słyszałem, że to atrapy.
 4. blacktube

  GW-9400 Rangeman

  A próbował ktoś sprawdzić magnesem ?
 5. blacktube

  GW-9400 Rangeman

  Tak sobie śledzę ten wątek i zaprawdę powiadam, brać kupować nie żałować. Części zamienne są tak tanie w stosunku do wartości zegarka, że nie ma się co zastanawiać. Brać wszystkie kolory tęczy i zmieniać w zależności od pogody, nastroju, zapatrywań politycznych i innych tym podobnych preferencji
 6. blacktube

  GW-9400 Rangeman

  Oj przepraszam, chyba nabawiłem się kurzej ślepoty, za dużo Modern Combat online. Oops, podwójny wpis, proszę o usunięcie.
 7. blacktube

  GW-9400 Rangeman

  Oj przepraszam, chyba nabawiłem się kurzej ślepoty, za dużo Modern Combat online.
 8. blacktube

  GW-9400 Rangeman

  Nie policzyłeś mojego 9400-1, znaczy 30 będzie :-) Chyba, że jeszcze ktoś nie został ujęty.
 9. blacktube

  GW-9400 Rangeman

  A ja się cieszę, że jest liczenie, nawet że ktoś na to kręci nosem, że termometr jest taki albo siaki, że jeden ma oliwkowy, inny czerwony, a jeszcze inny marzy o żółtym. Wszystkich nas łączy jedno w tym wątku - mamy po prostu fajny zegarek. Wątek żyje, forum żyje, a czas robi swoje.
 10. blacktube

  GW-9400 Rangeman

  Musze się przyznać, że jeszcze niedawno uważałem, że zegarek z prawdziwego zdarzenia to mechanik, nakręcany lub automat, bo zegarek musi mieć duszę, że bateryjkowca nigdy nie kupię i tak dalej. Po tym jak mój mechaniczny kompletnie sie rozregulował od jazdy na rowerze i wymagał reanimacji stwierdziłem, że zostawię go na wyjścia do kina lub co najwyżej spacer po parku. Zacząłem poszukiwania, zadałem parę pytań na forum i moja uwaga skierowała się na G-Shocka. Z początku kierowany przyzwyczajeniami zwracałem uwagę na analogowe ( m. in. seria GA-1000 ), później na analog - digital ( GWN-1000B-1A, na który chorowałem przez parę dni) by w końcu trafić na Rangemana. Z początku w ogóle mi się nie podobał, a bo toporny, czysty digital itp. Jednak im dłużej mu sie przyglądałem tym mocniej coś mnie do niego do niego przekonywało. Nie wiem czy znalazłem mojego zegarkowego graala, pewnie jeszcze wiele mi się spodoba. Czuję jednak, że na tym sprzęcie się nie zawiodę. Nawet moja kobitka i córki patrzą na niego z zaciekawieniem i podziwem
 11. blacktube

  GW-9400 Rangeman

  Jeden z naszych, tj. jacek_25_25 kupił Rangemana w zegarownia.pl w b. korzystnej cenie.
 12. blacktube

  GW-9400 Rangeman

  Ufff w końcu doszedł do H A jak sprawdzić datę produkcji ? Wujek G milczy na ten temat.
 13. blacktube

  GW-9400 Rangeman

  Qrde za***iście to wygląda, jakby transformer z filmu i za chwilę miał sie przeobrazić w robota z Meg Foster obok na siedzeniu P.S. Już cały dzień na parapecie i ciągle średni poziom naładowania, co jest ?
 14. blacktube

  GW-9400 Rangeman

  Aż się wierzyć nie chce w dysproporcję cenową bezel - pasek w przypadku żółtego, może się ździebko pomylili ? P.S. Jak długo Wam się ładuje z poziomu M do H ?
 15. blacktube

  GW-9400 Rangeman

  Widzę, że zegareczek ma coraz większe powodzenie, jacek_25_25 gratuluję. Mam pytanie dot. ładowania zegarka, w instrukcji jest napisane, że podczas ładowania, tzn. wystawiania na światło pokazuje się wskaźnik/komunikat "CHG", nic takiego do tej pory nie zauważyłem. Gdzie on powinien się znajdować ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.