Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

donika27

Użytkownik
 • Content Count

  381
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by donika27

 1. Wracamy po przerwie wakacyjnej. Dziś pod młotek idzie wyjątkowe pióro HERO 100 -podarowane przez naszą Koleżankę. Pióro posiada złotą stalówkę 14 kt, rozmiar stalówki F jest one z początku 2000. Opakowanie pióra to lata 70. Zapraszamy do licytacji takie pióro to unikat i nie lada gratka. Licytacja potrwa dwa tygodnie i zakończy się 19.09.2021 o 19, tradycyjnie zaczynamy od 1 zł Zapraszamy do licytacji.
 2. Minęła godzina 19.00 więc pora zakończyć licytację Długopisu marki Cross trafi on do Kolegi Lawnowerman , który zaproponował największą kwotę 100 zł Zwycięscy Gratulujemy ! Jednocześnie ogłaszamy przerwę wakacyjną, wracamy 05.09.2021 około godziny 19.00 Dziękujemy wszystkim darczyńcom i wszystkim którzy odwiedzali ten temat i wspierali Krzysia - DZIĘKI OGROMNE Do zobaczenia we wrześniu Pozdrawiam w imieniu Romana, Przemka i swoim
 3. Dziś pod młotek idzie -Długopis srebrny marki Cross, wkład niebieski. Stan taki jak na zdjęciach Licytacja trwa tydzień i zakończy się 27 czerwca o 19, tradycyjnie zaczynamy od 1 zł.
 4. Minęła godzina 19:00, więc pora zakończyć licytację zegara Orient patelnia Zegar powędruje do kolegi Perpetuum Mobile, który zaoferował najwyższą kwotę 250 zł Zwycięzcy serdecznie gratuluję i dziękuję!
 5. Dziś pod młotek idzie - Orient patelnia- model znany wszystkim, podarowany przez naszego Kolegę z Forum ,który wspiera Krzysia. Zegarek był czyszczony , wymieniona szybka, oczywiście posiada ryski, ( w końcu zegarek jest z lat 70). Luma w zegarku działa (mam nadzieję, że jest to widoczne na zdjęciach). Licytacja trwa dwa tygodnie i zakończy się 20 czerwca o 19, tradycyjnie zaczynamy od 1 zł. Zapraszamy do licytacji !!!
 6. Minęła godzina 19:00, więc pora zakończyć licytację pióra kulkowego Montblanc. Pióro wędruje do mnie ☺️ , za kwotę 120 zł Za chwilę kolejna licytacja!!
 7. Dziś pod młotek idzie – używane pióro kulkowe Montblanc razem ze skórzanym etui podarowany przez naszą Koleżankę. Rysy widoczne na zdjęciach nie przeszkadzają w użytkowaniu. Pióro pisze w kolorze niebieskim rozmiar F Licytację zaczynamy od 1zł i trwa 2 tygodnie , czyli zakończenie 9 maja godz 19.00 Zapraszam do licytacji
 8. 100 zł Wysłane z mojego Mi A3 przy użyciu Tapatalka
 9. 50zł Wysłane z mojego Mi A3 przy użyciu Tapatalka
 10. Dziś pod młotek idzie – Glashutte z Automatycznym Mechanizmem Spezimatic , podarowany przez naszą Koleżankę. Całość mam nadzieję widoczna na zdjęciach. Widoczne rysy na szkiełku , pasek skórzany używany. Glashutte jest po serwisie . Licytację zaczynamy od 1zł i trwa 2 tygodnie , czyli zakończenie 25 kwietnia godz 19.00 Zapraszam do licytacji
 11. Dziś pod młotek idą trzy przedmioty: 1) Zegarek G. Gerlach ORP Dzik przekazany przez Naszego Kolegę z forum @Reborn - wygrał poprzednią licytację zegarka, ale przekazał go, aby dalej pomagał Krzysiowi Dane techniczne: średnica: 42 mm wysokość: 15 mm długość z adapterami: 55 mm koperta ze stali nierdzewnej 316L wodoszczelność 20 atm mechanizm automatyczny Sea Gull ST25 szkło szafirowe pasek skórzany, szerokość 22 mm, klamra stalowa pudełko drewniane Stan zegarka bardzo dobry, pasek troszkę niestety przetarty od klamry w miejscu zapięcia na poduszce. Pudełko jest, papiery gdzieś zaginęły. 2) Zegar Szachowy Jantar produkcja ZSRR. Zegar z lat 80-tych w bardzo dobrym stanie. Wszystkie funkcje działają prawidłowo. 3) Orient patelnia- model znany wszystkim, podarowany przez naszego Kolegę z Forum ,który wspiera Krzysia od lat i również pozostaje anonimowy Zegarek był czyszczony , wymieniona szybka, oczywiście posiada ryski, ( w końcu zegarek jest z lat 70). Luma w zegarku działa (mam nadzieję, że jest to widoczne na zdjęciach). Licytacje trwają dwa tygodnie i zakończą się 11 kwietnia o godz. 19. Każdy przedmiot licytujemy osobno. Zaczynamy standardowo od 1 zł. Zapraszamy!!!!
 12. 200 zł Wysłane z mojego Mi A3 przy użyciu Tapatalka
 13. Dziś pod młotek idzie pióro Waterman lata prawdopodobnie lata 90. Podarowane przez naszą Koleżankę. Pióro świetnie zachowane stalówka wykonana z 18 karatego złota – 750 , rozmiar F ( cienka). Do pióra dołączony jest konwerter (tłoczek, pompka) , więc wystarczy tylko atrament. Mam nadzieję, że wszystko jest widoczne na zdjęciach. Licytację zaczynamy standardowo od 1 zł i potrwa tydzień, zakończy się 28.03.2021 o godz 19. Zapraszamy do licytacji!!!!!
 14. 1700 zł Wysłane z mojego Mi A3 przy użyciu Tapatalka
 15. Dziś pod młotek idzie – Omega Seamaster z lat 50/60, podarowany przez naszą Koleżankę. Całość mam nadzieję widoczna jest na zdjęciach. Szybka jest oryginalna , koronka też ( tylko pochodzi od innego modelu). Widoczna rysa jest na tarczy, nie na szkiełku ( mam nadzieję , że to widać ) , pasek skórzany nie jest oryginalny. Omega jest po serwisie . Zegarek będzie dostarczony w oryginalnym pudełku Omegi - podarowany od naszego zespołu ( nie do tego modelu), ale wszystko wygląda super i tak świątecznie 🥰 Licytację zaczynamy od 1zł i trwa 2 tygodnie , czyli zakończenie 10 stycznia godz 19.00 Zapraszam do licytacji
 16. Dziś pod młotek idzie Orient patelnia, podarowany przez naszą Koleżankę. Model znany wszystkim. Zegarek był czyszczony , wymieniona szybka, oczywiście posiada ryski, ( w końcu zegarek jest z lat 70). Luma w zegarku działa (mam nadzieję, że jest to widoczne na zdjęciach). Licytacja potrwa 2 tygodnie i zakończy się 13 grudnia o godz. 19 tradycyjnie zaczynamy od 1 zł. Zapraszamy do licytacji !
 17. Dziś pod młotek idzie - Poljot traveler automatic Podarowany na licytacje przez naszego Wspaniałego Kolegę Yenjay - dziękujemy pięknie 😊 Stan bardzo dobry, pełny komplet z pudełkiem i papierami. Mechanizm to szwajcarska Eta 2824-2 Limitowana edycja - numer 313/500 Reszta widoczna jest na zdjęciach Licytacja trwa dwa tygodnie i zakończy się 15 listopada o godz. 19. Tradycyjnie zaczynamy od 1 zł. Zapraszamy do licytacji.
 18. Dziś pod młotek idzie : Wyjątkowy zegarek przekazany przez naszą Koleżankę Zegarek Swed Air - - chodzi bardzo dobrze, mechanizm wg zegarmistrza taki jak u Atlantica.,. robiony prawdopodobnie na zamówienie szwedzkich linii lotniczych . Bardzo ładnie zachowany, za pewnie z lat 70/80/ Pasek nowy. Dokładność ok -+ 2 min, oraz rezerwa chodu ok. 18 h Na szkiełku widać ryski , wszystko powinno być uchwycone na zdjęciu. Stan zegarka widać na zdjęciach. Licytacja potrwa dwa tygodnie i zakończy się w niedzielę 1.11. 2020 r o godz. 19.00 Rozpoczynamy od 1 zł. Zapraszamy
 19. Dziś pod młotek idzie zegarek kwarcowy - Ford Mustang Nowy, jeszcze z foliami, pudełkiem i papierami w standardzie. Bezel obraca się w jedną stronę i nawet ładnie klika, luma świeci. Reszta widoczna jest na zdjęciach. Licytacje potrwa dwa tygodnie i zakończy się 18 października o 19.00 Zaczynamy standardowo od 1 zł. Zapraszamy !!!
 20. Dziś pod młotek idzie - Poljot traveler automatic Podarowany na licytacje przez naszego Wspaniałego i anonimowego darczyńcę - dziękujemy pięknie 😊 Stan bardzo dobry, pełny komplet z pudełkiem i papierami. Mechanizm to szwajcarska Eta 2824-2 Limitowana edycja - numer 313/500 Reszta widoczna jest na zdjęciach 😊 Licytacja trwa dwa tygodnie i zakończy się 4 października o godz. 19. Tradycyjnie zaczynamy od 1 zł. Zapraszamy do licytacji.
 21. Super wygląda. 🥰 Dziękuję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.