Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Teufel26

Użytkownik
 • Content Count

  612
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,779 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

360 profile views
 1. Ikona w nowej odsłonie. Moim skromnym zdaniem świetny! Zdjęcia zaczerpnięte ze strony producenta.
 2. Mam taki sam stojak do serwisowania rowerów[emoji6]
 3. Jako typowy amator, ale posiadający chęci i trochę pasji, chcąc utożsamiać się z ludźmi podzielającymi moje zainteresowania, zwykłym gestem nadgarstka pozdrawiamy się w trasie. Ten kto jest w temacie, zna odrobine rowerowej historii, kultury, zwyczajów napewno wykona gest w Twoim kierunku. Pozdrawianie się w towarzystwie rowerowym, jest standardem międzynarodowym. Wiadomo, że nie każdy zna ten zwyczaj, ale to zależy tez zwyczajnie od charakteru człowieka. Ja spotykam po drodze nie tylko Niemców, ale i Holendrów, Anglików, Włochów, ludzi starszych i młodszych i jeśli nie są to „niedzielni” rowerzyści, to większość z nas się pozdrawia. Osobiście, uważam to za przejaw kultury i szacunku dla osób podzielających te same zainteresowania. Sporo chodzę po górach, w Europie ludzie chętnie się pozdrawiają, wymieniają spostrzeżenia o szlaku itd. W Polsce, kiedy widzę turystę w sandałach, z 0,5 litrowa butelka wody wchodzącego na Zawrat, to zastanawiam się co mu powiedzieć, tu nie liczę nawet na znajomość zwyczaju pozdrawiania się zwykłym „cześć”.
 4. Wspólnie z żona wykręcaliśmy dziś taką rundę[emoji41]
 5. Moja żona zdecydowała się na takie XPEDO W zestawie otrzymujesz zapasowy komplet pinów, ultralekkie, świetnie trzymają stopę. Przynajmniej tak twierdzi żona.
 6. @ fidelio graty, efektowny progres [emoji106] naprawdę się wykręciłeś! Ciekaw jestem, czy przy tych prędkościach znajdziesz czas na robienie zdjęć [emoji2957] Twoje wyprawy są zawsze barwnie udokumentowane[emoji6] Niepokojąca jest ilość obuwia która zaobserwowałem wokół Twojej nowej zabawki, a przecież są jeszcze niebieskie [emoji6]
 7. Rafał, co prawda nie taki dystans jak Twój, ale trzeci dzień z rzędu [emoji6]
 8. Ja biegam z Nike Run Club, jest całkiem ok. Ostatnio załączam też Komoot, ale ją wole do roweru. Wczoraj i dziś było biegane [emoji28] taka sama runda [emoji3]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.