Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Teufel26

Użytkownik
 • Content Count

  502
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,165 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

278 profile views
 1. Na Chrono24 jest kilka propozycji, czy dokładnie do tego modelu to nie wiem, ale to jakiś trop. Ceny zaczynają się od 249€.
 2. Ja na dokładność mojego Aquisa nie mogę narzekać, od początku około + dwie sekundy na dobę.
 3. Jestem zwolennikiem teorii, że mniej znaczy więcej, a piękno tkwi w prostocie! A to jest tego najlepszy przykład
 4. Gratuluje pięknego zegarka! Fakt, jest piękny! To chyba pierwszy Caliber 400 u nas na forum? Pochwal się zdjęciami tego werku [emoji6] Jak doznania z nową bransoletą?
 5. Jestem za „Brown” świetnie z tym kolorem to wyglada [emoji6]
 6. Na NATO wyglada naprawdę przyzwoicie [emoji6]
 7. Pomimo termosu z herbata i tak zmarzły stopy i dłonie, ale było warto[emoji41]
 8. Dziś zaczynam dzień z taką ciekawostką [emoji3]
 9. Mój „G” w stylu vintage
 10. Żeby nie rzucać słów na wiatr, wczoraj było biegane[emoji28] jakoś zabrakło czasu na pisanie. Choć ponad dwa kilometry nie nazwał bym bieganiem[emoji2955] Trasa przez las nie była dobrym pomysłem, trafiliśmy na jakiś wywóz drewna i było totalne błoto! Poza tym, trzeba było poruszać się pomiędzy tymi maszynami [emoji12] wyglądaliśmy jak po jakimś „błotronie”[emoji1787]
 11. Po ostatniej wywrotce, kolano doszło do siebie i poza bieganiem było pedałowane [emoji6] na początek lekkie 20 km. Wiem już co było prawdopodobnie przyczyna mojej wywrotki, w jednej ze sprężyn nie wyregulowalem napięcia i właśnie w niej byłem akurat wpięty. No cóż, wczoraj bez wywrotek. Żona natomiast bardzo zadowolona z nowych pedałow
 12. Przeglądając ostatnio pudła, natrafiłem na zapomniany już dawno zegarek. Sądziłem, że zaginął przy moich przeprowadzkach. O ile dobrze pamietam jest już pełnoletni, miałem go na ręku może kilka razy. Myślałem że nie ma szans go ożywić, a tu proszę, nowa bateryjka i swieci. Jest to DW9501 Kiedy go dostałem, nie przypadł mi do gustu i wylądował w szufladzie. Po tylu latach, jego oldskulowy styl, sprawia że chyba będę go nosił. Macie może jakieś informacje na temat tego modelu? Poza stoperem i budzikiem ma jeszcze jakieś funkcje?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.