Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Teufel26

Użytkownik
 • Content Count

  1,159
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6,186 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

663 profile views
 1. Ale tam przyczyna uszkodzeń było zderzenie z busem, nie wiem czy można tak uogólniać. Dis malo fotek, ale 70 wpadło 😀
 2. Pierwszy kontakt z PO mialem około 2006 roku, pamietam ze była to wersja chrono, prawdziwy potwór. Wywarł wtedy na mnie niesamowite wrażenie. Aktualnie wole modele bardziej dyskretne, AT wydaje się idealne.
 3. Dostałem wiadomość, ze będzie to od września, bez konkretnego terminu.
 4. Mialo być odwrotnie, ale wyszło całkiem fajnie. Niestety, na mosty zwodzone i promy nie ma się wpływu.
 5. PO chodzi za mną już od kilku lat, jednak na żywo czar pryska. AT bardzo mi się spodobała. Od września, Omega zapowiada 8% podwyżki.
 6. Dzisiejsze przymiarki. PO chodzi za mna już od kilku lat, jednak tylko wirtualnie, na żywo czar pryska. Natomiast AT zrobiła ogromne wrażenie, ciekaw jestem jak z dopasowaniem bransolety, jed nak brak mikroregulacji mógłby być problematyczny.
 7. Ciekawa aukcja, chętnie przygarnął bym tą AT. https://ch24.pl/aukcje-aukcja-christies-na-60-lecie-jamesa-bonda-i-omega-seamaster-300m-z-no-time-to-die/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.