Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Many70

Użytkownik
 • Content Count

  421
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

254 profile views
 1. Witam!! Mam prośbę o informację jaki to kaliber mechanizmu, pod mostkim nie ma żadnych numerów itp. i co oznaczają te napisy na dekielku? Z góry dziękuję i pozdrawiam!!
 2. Witam!! Dziękuje za odpowiedz, napisałem juz do Lange i też czekam na odpowiedz, na wychwytach się nie znam ale zrobiłem parę zdjęć, może to coś pomoże.
 3. Witam!! Ostatnio nabyłem zegarek kieszonkowy Lange & Sohne, mam prośbę o wiek i jaki to kaliber? Numer mechanizmu 92144. Z góry dziękuję i pozdrawiam!!
 4. Many70

  Kieszonka

  Ok, dzięki poszukam. FHF 1, 19'''H5.25, jeszcze raz dziękuje, miłego dzionka!
 5. Many70

  Kieszonka

  Witam!! Mam prośbę o informacje na temat mechanizmu zegarka kieszonkowego np jaki to kaliber. Z góry dziękuję i pozdrawiam!!
 6. Witam!! Mam do sprzedania IWC GST Tytan z bransoletą i z takim samym mechanizmem kaliber 7922
 7. Witam!! Dzisiaj kupiłem dwa zegarki Tissot i Longines, chciałbym prosić o pomoc czy oba zegarki są wojskowe. Pierwszy zegarek kieszonkowy Tissot, podejrzewam że jest wojskowy , tylko nie mogę nic znaleźć w necie, z jakiej formacji może pochodzić ? Znaki na dekielku: korona H.F1 Nr.190 A1-2012-T1-43 Drugi to Longines kaliber 15.26.
 8. Witam!! Mam w posiadaniu zegarek i mam prośbę o zidentyfikowanie co to za mechanizm i z jakich lat może pochodzić, koperta ze stali oksydowanej.
 9. Dziękuję Wam za odpowiedzi, jest naprawdę "cieńki", grubość 10 mm, a jest to koperta trzydeklowa (hunter)
 10. Witam!! Nabyłem zegarki kieszonkowe i chciałbym prosić o opinię, identyfikację mechanizmów iz jakich lat mogą pochodzić. Pierwszy to system glashutte z patentem, nie spotkałem się z takim mechanizmem i nie mogę znaleźć nic na jego temat w necie. O drugi mechanizm to proszę o pomoc w identyfikacji.
 11. Dziękuję za podpowiedz, bez zdjęcia dekielka nic bym się nie wiedział, znalazłem nawet stronę. https://jazlebontemps.com/2016/12/26/peter-uhren/
 12. Na mechanizmie napisy i numer: 15 007 PETER UHREN GMBH NO JEWELS UNADJUSTED GRMANY JAZ Szerokość mechanizmu 64 mm Wysokość mechanizmu 60 mm
 13. Witam!! Nabyłem zegar-budzik z nieznaną mi sygnaturą CM, proszę forumowiczów o pomoc w identyfikacji sygnatury.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.