Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mereen

Użytkownik
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań
 1. Kupię Poljota Aviatora jakby ktoś miał na zbyciu.
 2. Ten pierwszy orient trochę zegarkami na komunię mi zajeżdża ale ten drugi przyznaje bardzo ładny
 3. http://allegro.pl/nowy-zegarek-liond-or-business-shock-nowosc-o-o-i3168325357.html "Bycie modnym tak niewiele kosztuje..."
 4. Problem z Chromem u mnie już też zniknął. Dzięki anonimie, który to naprawił
 5. Tonica czy Tonic? Oba o ile mi wiadomo są na japońskich mechanizmach, Tonica to rzeczywiście stara japońska firma, która raczej zajmuje się produkcją części a przy okazji składa jakieś zegarki, Tonic natomiast to facebookowa marka założona przez jakiś 3 francuzów. Co do Tonici to powiem, że znaleźć tą markę można na alibaba.com , co dla mnie (trochę różnych rzeczy z Azji ściągałem) może krzywdząco ją wyklucza. Rzadko kiedy porządne firmy się tam rejestrują, to taka strona do ściągania średnio-niskiej jakości produktów z Chin i okolic.
 6. Przepiękne cykadełko, jaki wymiar koperty w nim?
 7. a swoją drogą jakbym kupował teraz sobie zegarek to na pewno chciałbym taki , który nie jest na liście "najpopularniejszych" a raczej na liście "najrzadszych"
 8. Powie ktoś coś odnośnie problemów z Chrome? W sensie czy się nad tym pracuje czy nie?
 9. Piękny Fortis, jak cenowo teraz się prezentuje ten model i jak z odpornością koperty na zarysowania? Bo chyba się zakochałem
 10. Inny komputer, ten sam problem. Wina ewidentnie po stronie forum. Coś ze zgodnością z Chromem jest chyba nie tak.
 11. Dziesięć punktów dla tego pana , za zwycięstwo mogę zaoferować ciasto i piwo, zapraszam do poznania po odbiór nagrody
 12. Napotykam regularnie problem w działaniu forum. Mianowicie co dwa trzy kliknięte odnośniki do tematów, czy nawet powrotu na stronę główną, forum wczytuje się bez szaty graficznej, ładu czy składu. Po prostu pojawia mi się biała strona z nieregularnie poukładaną treścią , niebieskimi literami tam gdzie odnośniki i zdjęciami. Aż się wraca pamięcią do początków internetu w polsce. Błąd leży ewidentnie w forum bo na innych stronach wszystko śmiga jak złoto. Moja konfiguracja to najnowszy chrome + adblock (bez adblocka dzieje sie to samo). Żeby nie być gołosłownym :
 13. Ja mam tragiczny aparat pod ręką, więc pomyślałem , że od razu zrobię małą zagadkę - kto zgadnie co mam na ręku?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.