Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

barteq_m

Użytkownik
 • Content Count

  852
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by barteq_m

 1. Na sprzedaż unikatowy już Kemmner Toneau z czarną tarczą. Kupiony na ebay prosto od Rolanda. Niestety nie mam ani pudełka ani dokumentów choć obstawiam, że nie było w przesyłce od Rolanda. Zatem wysyłka będzie w pudełku zastępczym. Model na Miyocie. Na deklu nr seryjny - 312. Założony jest obecnie Hirsch, ale jest on mocno zużyty. Oryginalny pasek z zapięciem motylkowym również jest - używany, ale w bardzo przyzwoitym stanie. Stan całościowo oceniam bezpiecznie na 6.5/10. Koperta jest mocno polerowana i łapie rysy od patrzenia. Prawy górny róg koperty lekko przytarty - pewnie magiczna ściereczka spokojnie da sobie z tym radę :). Cena: 2000 1800 PLN z przesyłką InPostem. Nie wysyłam za pobraniem. Odbiór osobisty możliwy do końca sierpnia w Warszawie.
 2. Na sprzedaż dwa ciekawe zegarki, które w ramach redukcji szukają nowego domu. 1. Bolm Automaton Daylight - white dial Kupiony bezpośrednio od producenta ze Szwecji. Jestem pierwszym właścicielem. Wersja z białą tarczą i czarnym bezelem. Noszony sporadycznie. Stan oceniam na 8/10. Minimalne ryski na kopercie. Pełen komplet: pudełko, oryginalny nieużywany pasek z sygnowaną klamrą, etc. Zegarek sprzedawany na parcianym pasku ze zdjęć z klamrą Pre-V. Numer sprzedawanego egzemplarza - 315. W środku tyka Seiko NH37A. Cena: 1450 1350 PLN z przesyłką InPostem. Nie wysyłam za pobraniem. Odbiór osobisty możliwy w Warszawie do końca sierpnia. 2. Cobra de Calibre Corossfire 500M White Dial Zegarek z Kanadyjskiej firmy. Projekt z Kickstartera jeśli mnie pamięć nie myli. Kupiony na forum WUS. Stan oceniam na 7/10. Ryski na kopercie, bezelu. NIc poważnego i głębokiego - jedna większa na boku koperty, widoczna na zdjęciu. W komplecie etui (miękkie), brak oryginalnego paska. Cena: 1200 1000 PLN z przesyłką InPostem. Nie wysyłam za pobraniem. Odbiór osobisty możliwy w Warszawie do końca sierpnia.
 3. Hop. Wymiany również rozważę.
 4. Meccaniche Veneziane Arsenale, wersja bicolor. Kupiony w GB w 2020. Jestem pierwszym właścicielem. Stan oceniam na 8,5/10. Noszony wymiennie z kilkudziesięcioma innymi, zatem stosunkowo rzadko. Od 6 miesięcy leży więc trzeba coś zmienić. Pełen komplet z oryginalnym paskiem, nieużywanym. Wersja z bazowym mechanizmem NH35. Założony jest obecnie pasek Steinhart ze zdjęć. Nie jest przedmiotem oferty. Cena: 2000 1800 1700 PLN z wysyłką InPostem. Nie wysyłam za pobraniem. Odbiór osobisty możliwy w Warszawie.
 5. Ingersoll The Columbus Automatic Jestem pierwszym właścicielem. Kupiony ok 4 lata temu, nie mam papierów więc nie pamiętam dokładnie. Wersja rocznicowa podobno :). Fajny komplet w drewnianym pudełku. Oryginalny pasek zdjęty zaraz po zakupie (zapięcie motylkowe) i są jeszcze na zapięciu folie ochronne. Nosiłem go na pasku Martu Straps (na zdjęciach) - według mnie lepiej pasującym do koloru tarczy, indeksów etc. Pasek jest w komplecie - jak dobrze pamiętam kosztował ok 35 dolców i jest w bardzo dobrym stanie. Stan bezpiecznie 7/10 - są na kopercie włoskowate ryski. Koperta mocno polerowana zatem i od patrzenia się pojawiały Mikro paproch pod szkłem przy mocowaniu wskazówek, nie przeszkadzał więc nic z tym nie robiłem. Pewnie do spolerowania już przez nowego właściciela. Cena: 900 850 800 PLN z przesyłką InPostem.
 6. Redukcji i zmian ciąg dalszy. Tym razem na sprzedaż customowa wersja Undone Basecamp California Green Dial z czystym bezelem. Zakup w grudniu 2020 ze strony producenta. Od tego czasu może z kilkanaście razy na ręce. Po zakupie oryginalny pasek ściągnięty, więc jest nowy i nieużywany. Bransoleta ze zdjęć nie jest częścią oferty, chyba że ktoś będzie chciał - to się dogadamy. Stan 8/10, brak widocznych wad. Pewnie jakieś delikatne rysy na kopercie się znajdą. średnica 40 mm, w środku NH35A. W komplecie oryginalne opakowanie. Cena: 1000 900 800 PLN wraz z kosztami przesyłki InPostem.
 7. Już odpowiedziano ale powtórzę: żabol G.Gerlach forumowiec z Czwartego Wymiaru.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.