Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Yalapeno

Użytkownik
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. precyzja osadzenia wskazówki sekundowej to majstersztyk
 2. Tez tak mam. Podczas odbioru QV mówił po prostu że ten typ tak ma. Miyota mówi, że chodzi o oszczędność baterii, itp.
 3. jak się to skończy to będą żółtki na tapecie, bauhaus i VIS. Normalnie telenowele z wszystkich państw ameryki południowej
 4. Lista osób, które chciałyby odbierać zegarki osobiście. Od czwartku. 1. blaise 2. yanwbd 3. Yalapeno
 5. No i dobrze. Już wcześniej proponowałem nie mówić. Będą jak przyjdą i będzie fun.
 6. Bo musicie otwierać w Adobe Reader, w innych programach do oglądania PDF może właśnie być taka sytuacja, że nie widać.
 7. ja robiłem, jak mi teraz wyślesz to może uda się zrobić, jak nie to dopiero w poniedziałek będę miał dostęp do programu.
 8. a mi nie, skoro Formmeister ruszył wcześniej to dlaczego ma wychodzić pół roku po VISie
 9. Jak QV powie jaka firma spedycyjna dostarczy zegarki z Chin, to połowa ludzi z forum wpadnie na magazyn we Wrocławiu i sami rozdysponują towar. QV będzie miał mniej roboty, nie będzie musiał przepakowywać i rozsyłać
 10. Będą jak będą. W tym momencie nie ma co, żeby QV co chwilę pisał gdzie są. Przyjdą to wyśle i wtedy miła niespodzianka jak "nagle z partyzanta", bez ostrzeżenia listonosz przyniesie paczkę, otwierasz a tu nowy zegarek A jak QV napiszę kiedy będzie wysyłał to zaraz znowu 100 postów na forum a dlaczego w ten dzień akurat do kogoś nie wysłał a do kogoś wysłał, tak jak w przypadku chyba MESHy było. A paczuszek trochę jednak musi wysłać i sądzę, że w jedne dzień tego nie ogarnie.
 11. a na nielimitce jest nierówno naklejona folia zabezpieczająca znów terminy się przesuną A tak na poważnie, czy wiążesz wysyłkę nielimitek z limitkami? Pyta się o to czy jeśli teraz będziesz czekał na nowe NATO do limitki to czy przez to zostaną opóźnione wysyłki nielimitek? Pomijam kwestię pudełek, rozumiem, że są już w drodze lub za chwilę będą wysłane.
 12. czy to kwestia zdjęcia pod kątem (chociaż jakoś mi się nie wydaje) czy w limitce otwory w NATo są nie do końca w osi po długości paska?
 13. a tutaj trochę mniejsze kwoty http://allegro.pl/zegarek-rolex-z-bransoleta-i4617440776.html Ale za to limitowy model: "rolex z bransoletą". Sprzedającemu nie udało się niestety ustalić autentyczności więc idzie dalej.
 14. A tu taki zegareczek marki "BREITLING 1884" http://allegro.pl/zegarek-breitling-1884-chronomatre-certifie-hit-i4628851820.html Dwa razy na ręce i jak na razie tylko niecałe 1300pln Wg tytułu ma jakieś "certifie", ale w opise nie doczytałem i nie wiem co to jest za funkcja
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.