Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wskazówka godzinowa

Użytkownik
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Początkujący
 1. Glycine wraca w całości do starego logo? Ależ to dobry znak W każdej kolekcji sikory mają stare logo https://glycine-watch.ch/collection/
 2. Trzeci Glycine Wskazówki Godzinowej, niczym trzeci film Quentina Tarantino
 3. Też mi się podoba, chyba zaliczę combo, jutro ma przyjść do mnie GL0090 i to będzie moja trzecia Glycinka tak więc retro możliwe, że będzie czwartą Nie kupuję na MD.
 4. Klubowicze dzieje się Glycine Combat Retro w toku. Info ze globalnego fejsa Glycine.
 5. @SierżantJulian mnie zaskoczył chęcią założenia nurka do garnituru. @fidelio Rolex, wiadomo piękna sprawa @szuwi bardzo mnie zaskoczył, tak małym zegarkiem, niby ma się mieścić pod mankietem koszuli, ale myślałem, że minimum to 38, maksimum 41mm.
 6. Drodzy forumowicze! Chciałbym was dzisiaj zaangażować w zabawę, która też pozwoli mi zebrać garść informacji. Polega ona na wskazaniu trzech zegarków lub więcej :-) Jaki zegarek nosisz do garnituru? (+ argumenty) Jaki zegarek chciałbyś nosić do garnituru? (+ argumenty) tutaj nie muszą padać odpowiedzi w stylu AP czy Patek, mogą padać inne np. G-Shock)) Jakiego zegarka nigdy nie założyłbyś do garnituru? (+ argumenty)
 7. Drodzy forumowicze! Niedawno od mediabielsko.pl otrzymałem nominację w plebiscycie Absolwent XXI wieku za poczynania zawodowe. Całe życie jestem związany z branżą zegarkową, konkretnie zajmuję się marketingiem dystrybutorów zegarków. Dlatego postanowiłem przyjść z prośbą o głosy do pasjonatów zegarków. Zrzekłem się wszelkich nagród. Każdy za darmo oddany na mnie głos, to złotówka dla fundacji Dziecięce Marzenia. To oczywiste, że wszystkich marzeń nie spełnimy, ale jeśli uda się spełnić choć jedno, to będzie duży sukces. Wystarczy kliknąć w link, a następnie w kwadracik "Zagłosuj". Z góry wszystkim dziękuję za pomoc! https://www.aplikuj.pl/absolwent/kandydat/45/norbert-oruba W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam serdecznie!
 8. Bardzo wszystkim dziękuję za głosy! Wprawdzie jestem mało aktywny na forum, ale zawsze sprawdzam co dzieje się w Klubie Miłośników Glycine. Jestem marketingowcem i wykładowcą. Zajmuję się szeroko rozumianą promocją. Odkąd skończyłem studia branża zegarkowa jest mi bliska. Przez kilka lat pracowałem w firmie LuxTime, to dystrybutor zegarków różnych producentów. Później współpracowałem z kilkoma innymi markami zegarków między innymi z Hamiltonem wraz z Philippe Saturianem, który był w tej firmie dyrektorem ds. nowych mediów. I chyba stąd ta nominacja w plebiscycie, dlatego z prośbą o głosy przyszedłem do pasjonatów zegarków. Prywatnie uwielbiam Glycinie, to taka moja marka na dobre i na złe. Noszę D12 i Combat 6. Chyba tyle o mnie
 9. Z innej beczki. Witam Kapitanów Airmanów i innych Glycinek MediaBielsko.pl nominował mnie w plebiscycie Absolwent XXI wieku i każdy za darmo oddany na mnie głos, to 1 złotówka dla Fundacji Dziecięce Marzenia. Będę bardzo wdzięczny jeśli klikniecie w link i zagłosujecie na mnie. https://www.aplikuj.pl/absolwent/kandydat/45/norbert-oruba PS. Jeśli post narusza regulamin forum, to przepraszam i uprzejmie proszę administratora o jego usunięcie.
 10. Mój angielski jest słaby, ale w tej recenzji gość w 4 minucie mówi, że jest 1ATM.
 11. Z tych nowy Glycine całkiem ładne są dwa Combat Suby, GL0281 i GL0189. Ciekawie wyglądają, tak inaczej, szczególnie ten drugi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.