Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

werthis

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Witam, znalazłem zegarek Radziecki, nie mam pojęcia co to za cudo. Czy ktoś mógłby mi pomóc w rozpoznaniu? Mam nadzieję, że zdjęcie jest wystarczające Z góry dzięki
 2. Witam, znalazłem Poljota w dobrym stanie i chciałbym się czegoś o nim dowiedzieć, jeśli można prosić Chodzi bez zarzutu, szkiełko nie ma najmniejszej rysy i klekocze przy poruszaniu, więc chyba sam się nakręca.
 3. Zegarek jest taki sam jak na zdjęciu z neta. 'Tool 107 waterproof' napisane jest na odwrocie. Nie będę go otwierał, nawet nie wiem jak Dzięki za informacje o pasku, znalazłem skórzane, całkiem ładne, za 65zł. Jest również 'zaczep' umożliwiający przypięcie dowolnego paska za 120zł. Z którego on jest roku?
 4. Witam, odnalazłem na strychu starą Omegę. Mocowanie paska jest dla mnie czymś nowym: nie jestem pewien, ale chyba się go nakręca. Paska niestety nie mam więc moje pytanie brzmi: Czy dałoby się dorobić (tu wyjdzie moja nieznajomość nazewnictwa) 'uszy' by przymocować pasek w sposób zwyczajny? Lub jak oceniacie szanse znalezienia paska pasującego do tego modelu? Zegarek jest w o wiele lepszym stanie niż ten na zdjęciu (z internetu) i chodzi bez zarzutu.
 5. Mam ciekawy zegarek ale nie potrafię go zidentyfikować Na tarczy jest tylko Longines pod spodem trzy gwiazdki i niżej 15 jewels. Z tyłu nie ma nic poza numerem seryjnym (tak sądzę). Zegarek jest sprawny, to pasek mnie interesuje, gdyż pękł i bez nazwy modelu go nie znajdę. Nowy pasek ma być prezentem mikołajkowym więc właściciel, w tym przypadku ojciec, nie może niec wiedzieć więc nie mogę go zapyać. Jest z 1908 roku choć to podejżane bo znajduję tylko kieszonkowe zegarki z tego roku. Bardzo Was proszę o pomoc w identyfikacji.
 6. Zanalazłem dziś w domu zegarek produkcji radzeickiej ale nie mogę rozszyfrować nazwy więc nie znalazłem informacji na jego temat. Wartość też mnie interesuje. Zastanawia mnie fakt iż chodzi szybciej niż powinien, co godzine dodaje pół minuty. Po nazwie znalazłem zdjęcie ale nie znam rosyjskiego i ze stron nic nie rozumiem. Oto link http://rastafar80.users.photofile.ru/photo/rastafar80/95338443/106529084.jpg
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.