Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sn@p

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Sn@p

 1. Sn@p

  Twój ogród

  Wiosenne porządki i nasuwa mi się pytanie, czym oddzielić te rabaty od trawnika aby granica była widoczna (była wyższa). Od początku istnienia tych rabat wykonane jest to standardową kostką brukową ale niestety wraz z upływem czasu kostka siadła, trawa zarosła szerzej i granice się zatarły 😉. Macie jakieś pomysły?
 2. Sn@p

  Twój ogród

  Niestety z wiekiem mam podobne odczucia, a najgorsze jest to, że od jakiegoś czasu toczę ciągłą walkę z pędrakami, kretem, które to osobniki zniszczyły prawie cały trawnik 😞 Oczywiście przy tych pracach fizycznych w ogrodzie bardzo wietrzę głowę co ma super wpływ na ogólne funkcjonowanie. Przy okazji pytanie, jak skutecznie zastosować polecany tu na grupie preparat Quickphos. Dodatkowo mam plan w tym sezonie (oczywiście sekcjami) ułożyć siatkę na kreta i na nowo wysiew trawy.
 3. Wiosenne przygotowania do sezonu, coś Truma nie podgrzewa wody, rozebrałem na czynniki pierwsze, drobne próby na krótko 😉 i jest ok
 4. @pmwas z zainteresowaniem przeglądam ten temat z UAZem i całą historię i podziwiam Twoją determinację. Nasuwa mi się drobne pytanie, czy w ramach poszukiwań auta zza wschodniej granicy o takiej charakterystyce jak UAZ (bynajmniej zblizonej ) nie brales pod uwagę Lady Nivy ?
 5. Poranny, przedwiosenny spacer 😎☺️
 6. Czy ktoś z szanownego grona używa może takiej golarki i mógłby podzielić się jej oceną?
 7. Rześki, niedzielny spacer 😉
 8. Jaki bagażnik rowerowy na hak na 3 rowery polecacie? Obserwuję poniższe modele https://allegro.pl/oferta/platforma-rowerowa-thule-euroway-922-na-3-rowery-11971837087 https://allegro.pl/oferta/thule-velocompact-926-na-hak-thule-velocompact-3-12008913847 https://www.rowertour.com/p/69824/bagaznik-na-hak-peruzzo-como-3-pure-instinct?gclid=Cj0KCQiA0oagBhDHARIsAI-BbgdRm_vlesSA08wqcW84b_-YhUyN3mvaWvEcdkRpceU5GxUyZDH7HRwaAoxbEALw_wcB
 9. To fakt, z uwagi na to że jestem fanem hokeja (nie tylko przed tv) wtedy kupowało się łyżwy Salvo, Dynamo. Plastikowa skorupa z kapciem w środku . Dzisiaj jednowarstwowe Bauer, CCM. Ach , to były czasy...
 10. Niedzielny spacer i wietrzenie głowy 😉
 11. O psie, który jeździł mokką... 😉 tak to leciało
 12. Możesz wskazać model tego Philipsa ?
 13. Sn@p

  Nóż

  A co to za model ?
 14. Na wstępie zaznaczę, że to las prywatny i jedyna możliwość aby pies mógł się wybiegać po polach :). To bardzo mądry i inteligentny pies przez co udało się go dobrze ułożyć w pełnym tego słowa znaczeniu. Bardzo posłuszny, dobrze zsocjalizowany i reaguje na każde zawołanie, na przestrzeni wspólnych 6 lat od szczeniaka niejednokrotnie miałem sytuacje, właśnie w lesie, napotykania różnorodnej zwierzyny i jeszcze się nie zdarzyło aby uciekł. Jak zauważysz na tych fotkach w tle stado łań i jeleni stąd taka postawa psiaka ale nie odważyła się pobiec 😉
 15. W wolnych chwilach praca przy drzewie mocno mnie odstresowuje, czy można to potraktować jako hobby ... 🤔
 16. Poranny spacer a w tle ładne stado 🙂
 17. Ostatni, spacer w lesie w tym roku 😉
 18. Sn@p

  Perfumy

  Hmmm...może w ramach wejścia w nowy rok ...
 19. Sn@p

  Nóż

  Dzisiaj dotarł civivi z sharg, pierwszy nóż jakiejś firmy 😉, do tej pory użytkowałem noname. Jako laik jestem pod ogromnym wrażeniem wykonania.
 20. To fotki ze środy 21.12 , jak wyjeżdżałem w czwartek to temperatura w dzień plus 2 , aczkolwiek w nocy minus 2 więc oceniam, że warunki na stokach są nadal poprawne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.