Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sn@p

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Początkujący

About Sn@p

 • Birthday 04/28/1980

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Maz

Recent Profile Visitors

158 profile views
 1. Czy może ktoś z zacnego grona ma możliwość weryfikacji historii nissana po VIN? Auto z Austrii
 2. Kolego a czy ja napisałem o agresji mojego psa. Proponuję czytać ze zrozumieniem. Nie rozumiem tego komentarza.
 3. To prawda, nie ma żartów z takimi rasami, przede wszystkim z uwagi na ich siłę. W kwestii agresji są do opanowania, ale potrzebują ogrom pracy aby je ułożyć. W odniesieniu do domowników jest największą przylepą jak mawia córa
 4. Sn@p

  Twój ogród

  Mam pytanie, czy i jakich mat używacie przeciw chwastom np w rabatach izdobnych, które wysypujecie korą, kamieniem etc. ? Zauważyłem np że ta grubsza "agrowłoknina" z zielonym paskiem bardzo trudno przepuszcza wodę. Doczytałem również że rośliny rosnące w rabatach gdzie zabezpieczone są tymi agrowłokninami, mają bardzo płaski system korzeniowy, który w trakcie wzrostu układa się bezpośrednio pod matą. Proszę o Wasze doświadczenia w tej materii. Zakładając ogród jakiś czas temu nie stosowalismy tych mat. Aktualnie ze względu na zmianę koncepcji architektury uzupełniam o siatkę na krety i agrowloknine.
 5. Sn@p

  Twój ogród

  Uzupełnienie nasadzeń
 6. Panowie, poszukuję smartfona przy następujących kryteriach: budżet 700 zł, wymiar 150x70 mm, ekran max 5.7-5.9", pamięć 4/64 GB. Rozpatruję poniższe modele: 1. Motorola One 4/64 (z dod. zalet: posiada NFC) 2. Xiaomi mi A2 Lite 3. Huawei P20 Lite (nie wiem jak ze wsparciem Google) 4. Cubot X19 (najniższa cena ~500 zł) Korzystając z Waszego doświadczenia, proszę o opinię, sugestie.
 7. Sn@p

  Twój ogród

  Na ile kur planujesz ten kurnik ?
 8. Sn@p

  Niszowe hobby

  Zacne. Gratuluję !
 9. To tylko mały stawik, faktycznie na fotce wyszło jak rzeczka w poprzek działki . Las państwowy poza granicami działki a ogrodzenie to jedno z najprostszych, zwykłe panele. Reasumując, owczarek był u siebie, ttb na spacerze.
 10. Ja niestety jestem uczulony na sierść kota aczkolwiek nie wiem jak mój pupil by zareagował na nowego członka rodziny ;-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.