Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

il Dottore

Użytkownik
 • Content Count

  365
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

il Dottore last won the day on November 12 2014

il Dottore had the most liked content!

Community Reputation

37 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Szmaragdowa Wyspa
 • Hobby
  Fan dobrego Hi-Fi, pięknych samochodów, szybkich kobiet i oczywiście dziełsztuki zegarmistrzowskiej. Hodowca jamników. Fotograf - amator.

Recent Profile Visitors

250 profile views
 1. Yep, na pasku. Cały zegar jest śliczny.
 2. IMO najlepsza opcja z gamy no i najczytelniejsza tarcza. Teraz trochę popływałem, to powiem Wam, że z żółtym paskiem to jest killer! Ale widoczność tarczy w warunkach wodnych to jest BAJKA. Ten zegarek jest wodzie tak na swoim miejscu aż mi się nie chce wierzyć... lepszy od każdego z moich nurasów, choć sam przecież nie nuras.
 3. Pozdrawiam w ten śliczny dzień.
 4. Przepraszam ale muszę to powiedzieć: UPRAWIASZ. Hodujemy zwierzęta. Rośliny uprawiamy. Wracając do Twojego pytania: nie uprawiam bananów, ale akurat przebywam w miejscu, gdzie każdy tubylec ma banany w ogródku. I mango i takie tam... Jestem w ojczyźnie uprawy bananów. Stąd banany popłynęły do Ameryki Południowej i Środkowej, dając początek tamtejszym ogromnym plantacjom. Ale smak tutejszego banana w porównaniu do tej masówki z Lidla to jest inna bajka. Jak byłem mały to na wsi punkty skupu były prowadzone przez firmę o nazwie: Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska". Tutaj nie ma GS'ów a punkty skupu nazywają się "Eurobanan".
 5. Kostka Full Metal została wspólnikiem grzechu.
 6. A kto komu zabrania mieć obydwa? Ja kupiłem tylko kostkę z nierdzewki bo spokojnie mogę ją nosić do pracy. Zwykła kostka jest mi niespecjalnie potrzebna. King tym bardziej. Ale nigdy nie mów nigdy. A propos Seiko limited - macałem dzisiaj Astrona HondaJet. Przepięknie obrobiony tytan. Wspaniały zegarek.
 7. Czas na kawę i widok na Kasprowy.
 8. Urlopik, więc wybór oczywisty. ❤❤❤
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.