Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gustaw6666

Użytkownik
 • Content Count

  3,451
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by gustaw6666

 1. No to w pierwszej kolejności sprawdź chód przy noclegu na koronce i na 9h. Zazwyczaj to są wolniejsze pozycje, niż poziome.
 2. Wydaje mi się, że nawet przy mojej grubej łapie nie jest to mały zegarek.
 3. Nie, nie pokazywałem jej jeszcze. Pracy tyle, że na forum od wielu miesięcy nie byłem. Daytona to niedawny nabytek, sprzed miesiąca. Czekałem 4 lata i 3 miesiące. Fajny zegarek, choć nr 1 pozostaje Pepsi. Ciekawszy koncept, bardziej wyróżniający się z tłumu.
 4. W ceramicznym Pepsi zdecydowanie była zmiana koloru bezela.
 5. Czujecie to szaleństwo, jakby z taką tarczą wyszedł Sub?
 6. Chyba właśnie mnie oświeciło, dlaczego przestałem się udzielać na tym forum 🤢
 7. Nawet jeśli wewnętrzny AR daje zaledwie 1/3 czy 1/4 efektu AR obustronnego - to i tak jest to rozwiązanie optymalne.
 8. Gdy już pozbyłem się bardziej fioletowego MK1, dopiero przyszło mi do głowy, że prawdopodobnie pozbyłem się ja własne życzenie jakiejś kasy. Bo te fiolety będą kiedyś jak białe kruki, zwłaszcza że część z MK1 podczas serwisów może mieć wymieniane wkładki. Taki zresztą przypadek podejrzewam na zdjęciach Artme.
 9. Ja nie zarzucam Artme ani konfabulacji, ani kiepskiego rozpoznawania barw. Publikacja zdjęć rzekomo różniących się sporo datą produkcji egzemplarzy o identycznej barwie niczego nie dowodzi. Miałem w rękach jednocześnie 4 sztuki i trzy nowe były wyraźnie ciemniejsze od starszego. Z grubsza wyglądało to na żywo jak na zdjęciach Markizy. I to nie jest opinia tylko moja, tylko również 5 innych osób, w tym pracowników salonu.
 10. Markiza ma rację. Ja miałem obie wersje. Nr 18 na liście Kruka był dużo jaśniejszy od nr 70, którego sobie finalnie zostawiłem. Dodam, że miałem je równocześnie ( 71 i 72, były identyczne jak 70 ).
 11. 18 cm to niezły rozmiar, ale i tak decyduje technika 😁 Zapytajmy Irka
 12. Pisałem o tym bodajże w grudniu, bodajże jako pierwszy, jak odebrałem nr 70 i 71 dla przyjaciela. Użytkowałem wtedy nr 18, jak się okazało nowsze przyszły wyraźnie ciemniejsze. Nr 45-47 były prawdopodobnie jeszcze jaśniejsze. Przedałem fioleta, zachowałem granata. Ale podejrzewam, że to "fiolety" mogą kiedyś okazać się szczególnie traktowane przez rynek.
 13. Zwróćcie uwagę, że w odróżnieniu od 6-cyfrowych Submarinerów i GMT Masterów - w EX2 uchowali się smukłe ucha.
 14. Nato czy bransoleta ? Po 4,5 roku eksploatacji chodzi o 1 sekundę wolniej, niż na początku. Przy czym jeszcze rok temu obserwowałem odchyłki identyczne jak na początku.
 15. W dalszym ciągu od -3 do +3s/d w zależności od pozycji.
 16. Ładne zdjęcia robisz. Ja ze swoimi umiejętnościami to mogę sobie zrobić zdjęcia co najwyżej zapięcia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.