Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M_Michal

Użytkownik
 • Content Count

  265
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

137 profile views
 1. Dla mnie genialne, ale lubię ten styl piwa, tj. o zapachu kostki leśnej.
 2. M_Michal

  Perfumy

  Serio tak na Tobie pachnie Amber Kiso? Dla mnie to skóra i iglaki na ciepłym podłożu. Ogólnie nieciekawy zapach, ale i tak lepszy od Amber Teutonic. Słabo im wyszły te pachnidła.
 3. M_Michal

  Perfumy

  Dlatego napisałem "takie" słodziaki. Faktycznie w dzisiejszym rozumieniu to są słodkie inaczej. Ale pamiętajmy, że wyszły w latach '90. A wtedy inaczej się kleiło zapachy. Pi jest takie "plastyczne" w swojej słodyczy. Jakby wąchać plaster miodu, ale bez dużej ilości miodu.
 4. M_Michal

  Perfumy

  Ten Brit to jedna z moich zapachowych traum. Pachną na mnie jak kreda z gąbki, którą wycierało się tablice w klasie. A Pi jest spoko, o ile się lubi takie słodziaki.
 5. Code chyba jego partnerka nosi. 🤔
 6. M_Michal

  Perfumy

  Ponoś spokojnie, nie nastawiaj się na kupno, a docenisz walory czysto użytkowe Aventusa. Są to bardzo uniwersalne perfumy, które dają satysfakcje z noszenia. Narody jednak nie klękną przed tobą itd. Ja je bardzo lubię, a flakonu nie posiadam.
 7. M_Michal

  Perfumy

  Racing butelkę przejął od Icona, ale reszta to już na odważnych. Są wyjątkowo nijakie.
 8. M_Michal

  Perfumy

  Ten Dunhill strasznie słaby. 😕
 9. Kilka jeszcze takich przypadków jest. Pewnie ma to związek z marketingiem, a dokładniej by się wyróżnić na tle konkurencji.
 10. Marker's Mark Bourbon Whisky: kraj produkcji USA. Są jak widać wyjątki, a samo nazewnictwo jest "umowne".
 11. M_Michal

  Buty

  I w tym momencie mi zaimponowałeś. Szacuneczek.
 12. Koledzy, poszukuję dla małżonki telefonu w okolicach 1500 zł, którego główną funkcją ma być robienie zdjęć. W stronę jakiego modelu mam spojrzeć?
 13. M_Michal

  Perfumy

  Dzięki za info. Myślałem, że do jakiegoś sklepu internetowego wrzucili w dobrej cenie. Ja pewnie w Q. będę się zaopatrywał. Ale nie spieszy się.
 14. M_Michal

  Perfumy

  Jovoy gdzie kupiony? Sam się do nich przymierzam.
 15. Nowy Spring Drive zapowiada się bardzo dobrze. Zwiększona rezerwa chodu do 5 dni i +/-10 sekund na miesiąc. Szkoda tylko, że póki co włożyli go do divera.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.