Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Łukasz_M

Użytkownik
 • Content Count

  576
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,097 Guru zegarmistrzostwa

About Łukasz_M

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

609 profile views
 1. Zęby bolą.od patrzenia, ale 2:0 jest i wynik idzie w świat 😳
 2. O i to jest koncepcja, z którą się zgadzam - P&R i ograniczenie ruchu aut poprzez przerzucenie ludzi do komunikacji miejskiej. Tylko w Warszawie akurat to leży jeżeli chodzi o planowanie lokalizacji parkingów przesiadkowych. Ostatnim przykładem jest P+R na Żeraniu za 12 mln zł, gdzie średnio parkuje dziennie kilkanaście aut. A dzieje się tak z prostego powodu - najpierw trzeba tam dojechać stojąc w korkach na Płochocińskiej lub Marywilskiej a dwa....na przystanku kolejowym nie zatrzymują się wszystkie pociągi SKM i KM więc jest on średnio atrakcyjny jako punkt dojazdu. Zazwyczaj technicznie nie możliwe przy istniejącej zabudowie - mówimy o centrach miast Często wynika to z wydzielania ścieżek rowerowych kosztem pasa ruchu dla aut - i tutaj jako nie rowerzysta mam mieszane uczucia.
 3. Z tranzytowymi w godzinach szczytu jest taki problem, że i tak ciężko tam jechać więcej niż 30km/h A serio, nie wiem, nie drążyłem tematu, bazuje na ogólnodostępnej mapce projektu i moim skromnym zdaniem wprowadzenie stref 30 na drogach dojazdowych/osiedlowych itd. tak na prawdę wiele nie zmieni z mojego punktu widzenia jako kierowcy. Z kolei centrum Warszawy i tak wiecznie stoi, mam możliwość podziwiać skrzyżowanie Al. Jerozolimskich z Emilii Plater oraz Al. JP z okna biura i tutaj nie trzeba żadnych dodatkowych ograniczeń dopóki ruch samochodowy nie zostanie wyrzucony poza centrum a do tego w Europie się dąży.
 4. Będziemy jeździć jak do tej pory - stojąc w korkach ProjektTempo30 nie będzie obejmować wszystkich ulic w mieście, szczególnie tych "tranzytowych". https://transport.um.warszawa.pl/obszary-strefy-tempo-30
 5. Pffff....😡 Dobre rajtki nie są złe 😛
 6. Młody, piękny, uśmiechnięty 😁
 7. Pierwsze bieganie tej jesieni w minusowych temperaturach zaliczone 🙂
 8. Ja dla SARB035 znalazłem alternatywę w postaci jest też z czarną tarczą wobec czego może byc moim zdaniem spokojnie alternatywą dla 033 Citizen nb1050-59e
 9. Łukasz_M

  Buty

  https://www.sport-shop.pl/ Płaciłem 550 🙄
 10. Na żywo nie, ale miałem tańszego brata 38 mm, bardzo przyjemny zegarek, ale bralbym z ciemną tarcza drugi raz 🙂
 11. Używany Garmin FR35. Do 150 kupisz bez problemu a będzie miał wszystko co wymagasz a nawet więcej bo GPS i niezła aplikacje Garmin Connect.
 12. Coś tam drepczę do biedronki po bułki 🙂 ostatnie bieganie z czwartku mając 3 z przodu w rubryce wiek 🙄
 13. Jesienny spacerek 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.