Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

1953

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

1953 last won the day on November 7 2016

1953 had the most liked content!

Community Reputation

14 Początkujący
 1. To ja wiem, już robiłem takie podchody,autor za granicami polski, cała korespondencja wyjaśniania, czas itp przy tej kwocie(25pln) nie warto. Chodzło mi raczej czy jest to jednostkowy wypadek czy norma,(co ok.9 m-cy nowa opłata.
 2. Witam, odgrzeje kotlet Pytanie to właściwie skierowane jest do Kolegów użytkujących dłuższy czas aplikację Clock Tuner. Otóż po teście wersji podstawowej (nie płatnej) doszedłem do wniosku, że kupię ten program, (to był kwiecień ub. roku). No i wszystko ładnie, pięknie,ale... po ok.9 miesiącach od zakupu znika pełna wersja programu, pokazuje się podstawowa i proponuje ponowny zakup pełnej wersji Spotkał się ktoś z czymś takim?
 3. Dziękuje Koledzy Szukam już tak długo że zwątpiłem... wpisywałem fasonowe i nic Jeszcze raz dziękuje
 4. Kchrapek, to znaczy gdzie, na allegro? możę być na pw . Szukam już rok i nic. Szkiełko do slavy lodówki wiesz przecież ,toż to jak święty graal, no może prawie jak...
 5. Wiem, łatwo nie będzie, ale może... Kupię szkło do Sławy "Lodówki" w stanie do uratowania.
 6. 1953

  BUTY

  I te czarne mundury od Hugo...
 7. Dzięki tarant Właśnie testuje tę aplikacje. Chyba trzeba kupić Premium, bez tego to strasznie ubogo. A najlepiej chronokomparator z prawdziwego zdarzenia.
 8. Witam Świątecznie. Mam pytanie a propos Clock Tunera mam w tablecie (android), w sklepie play tę aplikacje, ale jest tak napisane: zainstaluj, zakupy w aplikacji. Czy ta aplikacja jest bezpłatna, czy gdzieś jest haczyk , że jak zainstaluje to okaże się że trzeba za coś zapłacić. Szukałem w necie o co to chodzi z tymi zakupami w aplikacji, ale nie do końca jestem pewien. Jak widzicie nie jestem zbyt dobry w sprawach komputerowych i dlatego proszę o pomoc.
 9. Przypomnę się. Kupię koło wychwytowe do przystawki balansowej zegara stołowego Vesna.
 10. Przypomnę się. Poszukuje koła wychwytowego do przystawki balansowej w zegarze bijącym Vesna. Może któryś z Kolegów poszuka w wiaderku z częściami. Koło może mieć uszkodzone czopy
 11. Witam Kupiłem zegar stołowy Vesna miałbyć sprawny... I niestety, brakuje w przystawce balansowej koła wychwytowego. Poratujce proszę.
 12. Kupię mechanizm zegara Vesna z gongiem może być niesprawny byle kompletny.
 13. Przypomnę się. Zdecydowanie kupię szkiełko do Sławy "lodówki". Może nerka lub wątroba przed Sylwestrem ?
 14. Zdecydowanie kupię szkiełko w dobrym stanie do Slavy "lodówki". Wiem, to prawie jak dziewica w haremie, ale może...
 15. Przypomnę się. Zdecydowanie kupię szkło do Slavy 26j "lodówki" w dobrym stanie...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.