Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Warhawk

Użytkownik
 • Content Count

  415
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lublin
 1. Czy kalendarz jest drukowany cyfrowo czy w offsecie ? Nie znalazłem takiej informacji w wątku.
 2. Z bólem serca muszę zrezygnować z najpięknieszej wersji czyli zielonego z datą. Budżet idzie na AR-a.
 3. Ja również rezygnuję. Mikołaj przyniósł pod choinkę Kershaw 1555BW.
 4. Warhawk

  Casio Protrek

  @Elixir Bardzo dobra cena, nawet jak Ci doliczą cło i VAT to będziesz do przodu - gratki. Ja ze swojego jestem bardzo zadowolony. Nie wygląda tak zwaliście jak G-9400, bateria od samego początku na H i synchronizuje się bez problemu.
 5. Dostałem maila potwierdzającego z FB Radom . Będzie można postrzelać z VISa (ciekawe czy z "nowego"). PS. @Troll Na zamku jest 2014 a nie 2015. Czy wiesz dlaczego, czy tylko przekleiłeś zdjęcie z twarzoksiążki użytkownika @Vis wz. 35 - Polish Radom ?
 6. Warhawk

  Casio Protrek

  A jak sprawdzić jakie jest szkiełko ?
 7. Warhawk

  Casio Protrek

  Na moim zegarku jest napisane WR 20bar, a na stronie Casio na Europę jest też WR200. http://www.casio-europe.com/euro/watch/protrek/prw-3500-1er/
 8. Warhawk

  Casio Protrek

  Tak jak pisałem wcześniej byłem w kilku fabrykach Chinach i często są to fabryki częściowo zależne od światowych koncernów, w których "po godzinach" są robione wyroby dla "niezależnych" hurtowników. Być może tak się nie dzieje w przypadku koncernu Casio, ale wiem że istnieje taki proceder. W każdym bądź razie kończę tą polemikę bo staje się bezcelowa. PS Dzięki @tomaliusz. Mam nadzieję, że będzie się nosił dobrze
 9. Warhawk

  Casio Protrek

  Po 4 tygodniach bo byłem na urlopie a potem nadrabiałem zaległości w pracy. Czytam dlatego napisałem o tym kuriozalnym wyłączeniu. Jeżeli ktoś ukrywa takie wyłączenie z gwarancji wodoszczelności w zegarku WR200 to jak to wytłumaczysz ? Delikatnie mówiąc to jest naciąganie. Przecież wodoszczelność to jedna z podstawowych cech takich zegarków, która nie jest dla sprzedającego Daymon-Trade objęta gwarancją. To tak jakbyś w samochodach terenowych nie obejmował gwarancją napędu 4x4 .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.