Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pablozpueblo

Użytkownik
 • Content Count

  956
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

85 Bywa pomocny

Kontakt

 • Strona WWW
  http://pablozpueblo@poczta.onet.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,465 profile views
 1. Wiadomo o co chodzi. Dziwi mnie, że nikt nie podjął jeszcze takiej decyzji. Nie ma tu prawdziwego mężczyzny? Może ktoś celowo przeciąga, aż sfrustrowani użytkownicy sami się zaczną prosić o wprowadzenie "daniny".
 2. Swoją drogą zawsze mnie dziwiło, że tworzenie i podbijanie własnych ofert na bazarku jest dodawane do licznika aktywnościi użytkownika.
 3. Jak miałeś jeszcze jedno aktywne, to tak na "chłopski rozum", nowe możesz dać po upływie 30 dni od dzisiaj Właściwie to nie rozumiem czemu 30, a nie np 31(sierpień ma akurat tyle), łatwiej byłoby liczyć miesiąc kalendarzowy. Dobrze, że ustawodawca nie przyjął miesiąca księżycowego. Chociaż wtedy niektórzy mieliby łatwiej z liczeniem okresu
 4. Z tego co rozumiem z zawiłości nowego regulaminu, to wykorzystałeś już jedno ogłoszenie zamieszczając "nielegalną" ofertę zawierającą cztery zegarki. Teraz przysługuje Ci już tylko drugie z max dwoma zegarkami. Pozostałe dwa zegarki będziesz mógł zamieścić po 30 dniach od usunięcia tego drugiego. Na pocieszenie Ci powiem, że i tak długo nikt się nie połapał i udało Ci się jeden zegarek sprzedać
 5. Wytęż wzrok... i znajdź 9 szczegółów różniących oba obrazki
 6. Czy istnieje obecnie możliwość archiwizowania pw? Chodzi mi o wysyłanie korespondencji forumowej na prywatnego maila. Przed wprowadzonymi zmianami zdążyłem zarchiwizować skrzynkę. Teraz nie mam takiej opcji. Jeśli się nie da, to trudno. Jeśli się da proszę o podpowiedź.
 7. Wiem Kuba. Doskonale Cię rozumiem. Jeżeli inaczej odebrałeś to co napisałem to przepraszam. Powinienem dodać emotkę. Sam od Ciebie kupiłem dwa zegarki i jestem z transakcji z Tobą mega zadowolony Mogę Cię polecić śmiało każdemu. Ja wypowiadam się raczej z pozycji kupującego (nałogowo ) zegarki. Stosunek zakupów do sprzedaży w tym roku w moim przypadku, to tak na szybko licząc 20 do 1.
 8. Myślę, że trzeba założyć nowy temat. Tutaj to zagląda parę osób. Spójrz w okienko ile osób obserwuje. Rozwiązanie opiszę jak będzie dopracowane Dlatego będę potrzebował kilku opinii. Nie chcę narazić się na sankcje za naruszenia regulaminu forum, chociaż według mnie wszystko jest zgodne z prawem
 9. Następny... Cześć Kuba. Myślę, że znalazłem rozwiązanie, które powinno zadowolić wszystkie strony i jednocześnie wpisuje się w hasło: "istotą Forum nie jest handel". Będę potrzebował opinii paru osób. Zainteresowanych zapraszam na pw.
 10. Koledzy. Regulamin wszedł w życie z dniem 15.06.2020 r. Czy ktoś zgłaszał wtedy jakieś uwagi/wnioski? Zaczynacie pisać dopiero jak spadają wasze ogłoszenia, dostajecie kary za łamanie regulaminu itd. Ponieważ regulamin nie jest podpisany ustaliłem, że odpowiedzialny za jego treść jest Zarząd Stowarzyszenia KMZiZ. Moderatorzy odpowiadają tylko za jego respektowanie. Dyskusja z Nimi ma taki sens jak dyskusja z policjantem, dlaczego np w terenie zabudowanym można jechać 50 km/h, albo czemu musicie mieć zapięte pasy i jeździć całą dobę z włączonymi światłami. Nawet jak prywatnie będą uważać obowiązujące przepisy za wyjątkowo durne to oficjalnie tego nigdy nie powiedzą. Wprost przeciwnie - będą Was karać za ich łamanie Moderator odpowiada tylko i wyłącznie za nadinterpretację lub łamanie zapisów istniejącego regulaminu lub przekroczenie uprawnień. Prawdopodobnie możecie w takim przypadku wnieść skargę. Wiecie gdzie....Powodzenia
 11. Dzięki za informację. Na Ciebie zawsze można liczyć Czy w takim razie na dole regulaminu nie można umieścić np tekstu o treści: Regulamin ustanowiony/zmieniony uchwałą/zarządzeniem (nie wiem czym) Zarządu Stowarzyszenia KMZiZ z dnia... Przynajmniej nikt nie będzie miał pretensji do moderatorów egzekwujących zapisy regulaminu.
 12. Takie spaczenie zawodowe Widzisz w instytucji w której pracuję wszystkie zmiany są wprowadzane w formie zarządzeń, zarządzeń wprowadzających zmiany do zarządzeń itd. Każde, nawet najgłupsze zarządzenie jest przez kogoś podpisane i to ta osoba bierze na siebie pełną odpowiedzialność za jego treść. Wprowadzono nowy regulamin bazarku, ale ja wciąż nie wiem kto to uczynił. Jest data wejścia w życie, ale brakuje podpisu. Użytkownicy z pewnością chcieliby wiedzieć kto im to zrobił? Taka wiedza może mieć na przykład decydujące znaczenie przy wyborze nowych władz Gdybym wprowadzał nowy regulamin, to taki który bym z dumą podpisał. Pozdr.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.