Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pablozpueblo

Użytkownik
 • Content Count

  903
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

55 Bywa pomocny

Kontakt

 • Strona WWW
  http://pablozpueblo@poczta.onet.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,181 profile views
 1. Szybki quiz. Skąd teraz nadajemy? Proszę nie używać googli itp. Wysilić szare komórki
 2. No i dojechał. Z wizytą u dalekich krewnych: Przedstawiamy się. W kolejności: mama, tata, syn.
 3. Hej. Ktoś o mnie wspominał. Jestem jestem. Poszło PW.
 4. Czy mi się wydaje, czy Kolega Damian poprawił fabrykę Chodzi mi o miejsce przejścia koperty w ucho. Jest lepiej niż w oryginale. Chyba będzie trzeba wysyłać nowe zegarki do dopieszczenia. Brawo.
 5. Dzięki za szczerą odpowiedź :). Jak się już odważyłem, to się jeszcze zapytam - trudno najwyżej podpadnę paru osobom. Proszę mnie nie linczować Od dłuższego czasu temat mnie męczy i zastanawiam się, czy przy okazji aktualizacji nie można czegoś tam poprawić. Czy istnieje możliwość zmuszenia/"zachęcenia" użytkowników do wklejania zdjęć na Forum zamiast linków do zewnętrznych hostingów (proszę mnie poprawić jeśli coś źle nazywam)? Problem nie dotyczy może tematów typu 'Jaki zegarek masz dzisiaj na ręku" albo "Jaki pasek na lato?", ale czasami czytanie pewnych wątków pozbawionych zdjęć mija się z celem i jest mocno denerwujące. Na Forum zaglądają przecież w dużej większości osoby, które chciałyby się czegoś wartościowego dowiedzieć. Treść pozbawiona zdjęć, które wcześniej tam były i do których się odnosi, w większości nadaje się niestety na śmietnik.
 6. A to jakiś straszny gość jest ? Rozumiem, że siła wyższa i trzeba po prostu przywyknąć?
 7. Tak wiem. Żeby nie było, że nie czytałem. Chodzi mi o formę, nie o nowe funkcjonalności (na plus). Wydaje mi się, że wyświetlanie w nowej formie jest mniej czytelne. Dla porównania:
 8. Czy nie można zmienić wyświetlania obserwowanej zawartości jak to było wcześniej? Każdy nowy post w temacie przesuwał go chronologicznie na górę. Co mi po wyświetlaniu wg daty dodania do obserwowanych? Przy kilku stronach zapisanych tematów staje się to nieczytelne. Przeglądanie (może tylko w moim przypadku) stało się uciążliwe. Przepraszam, nie wiem czy wyraziłem się precyzyjnie - nie jestem informatykiem, a tylko skromnym użytkownikiem.
 9. Nie znam się za bardzo na czcionkach, ale wg mnie pudełko wygląda na oryginalne z epoki. Zresztą myślę, że nikt by się nie bawił w podrabianie pudełka do zegarka za 50 dolców. Jak Ci się podobają takie seikacze, to mam coś w tym stylu. Może znajdę.
 10. Nie wiem czy to ma związek z aktualizacją, ale nie działa link do regulaminu umieszczony tutaj: Wyskakuje coś takiego: Przepraszamy, ale wystąpił mały problem. Niestety taka strona nie istnieje w naszych zasobach. ლ(ಠ_ಠლ) Kod błędu: 2S100/1 https://zegarkiclub.pl/forum/index.php?app=forums&module=forums&section=rules&f=116
 11. Czerwony miodzio Już zbierasz zamówienia? Mam kilka pomysłów
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.