Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Piotr-p40

Użytkownik
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

512 Mistrz

Recent Profile Visitors

164 profile views
 1. A ja taką Festinkę mam, wiele lat temu w czasach młodzieńczych Festiny były pewnym rarytasem, stąd realizacja młodzieńczych marzeń. Model Titanium Sport, 20529/4 Tak czysto subiektywnie - fajny zegar do roboty ale drugi raz bym nie kupił 😉 Zalety: super leciutki, ładny (mi się podoba), a jednocześnie bardzo hmmm... ,,,smukły" (delikatny). Wady: Mechanizm przestał być punktualny i zaczął się zatrzymywać po kilku miesiącach od zakupu, odesłałem do Wrocławia do Chrono CS. Potrwało to dość długo, coś tam lekko porysowali ale machnąłem ręką - za krótkie życie na wykłócanie się o kilka rys, summa summarum - podobno nic nie stwierdzili, wymienili baterię i tyle. Wymienili chyba na używaną, bo padła po 4 miesiącach 😂 a sam mechanizm ,,poddał" się ostatecznie po roku - tym razem już się nie bawiłem w wysyłanie tylko u znajomego, porządnego zegarmistrza zmieniłem cały mechanizm na nowy. Tyle odnośnie ,,wnętrzności", dodatkowo jako wady zaliczam: super szafir ale jednak porysował się nie wiadomo od czego 😂, bransa łapała rysy od patrzenia, w końcu zmatowiłem ją całą w stylu ,,stone wash", teraz jest ok, wg mnie ten ,,szyld" - napis ,,Festina" i literka ,,F" są jakoś nieładnie, jakby na siłę dołożone na tarczy, w każdym razie na żywo tak to wygląda, no i ostatnie a równie ciekawe - całość jest w tytanie, całkiem ładnie zaczął patynować a tu okazało się, że koronka jednak jest chyba stalowa i zaczęła wizualnie ostawać 😆 I to taki mały opis Festinki ☺️
 2. Luma niby teoretycznie jest, zaraz po naświetleniu piękna, jednorodna ,,latarka", 10 minut później ledwie coś dojrzysz 😉 Już raz to zdjęcie wrzucałem, ale tu widać nieźle minutkę po naświetleniu.
 3. Pasek do Hydroconquesta - a co tam 😁 Efekt bardzo fajny
 4. Naprawdę ładny. Będę miał chwilkę to spojrzę na zegarki tej marki 😁 No i najważniejsze w tym wątku - dekielek mega stylowy.
 5. Arabskie cyfry to właściwie te ,,nasze", gwoli ścisłości na zegareczku są cyfry ,,po arabsku" 😂 Całkiem fajny projekt, pierwszy raz widzę z indeksami ,,arabskimi", z pewnością wyróżniający się z masy, również ze względu na kolorystykę. Bardzo ładny 😁
 6. Jak z ,,Baśni 1000 i jednej nocy" 😁 Co to za cudo?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.