Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

logityp

Użytkownik
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Początkujący
 1. Producenci mają prawo do promocji własnych logotypów. Klienci mają prawo marudzić. Biały bez ramki i logotypu VC jest bardziej spójny, bardziej wygląda jak przeniesiony w czasie. Ciekawy projekt.
 2. Za dużo tu ciemnej strony, pomysł z dwuwarstwową tarczą jest dobry, ale niech to będzie barok, jak na zdjęciu zegara w poście #186.
 3. Pasek ułożył się już po jednym dniu. Jakość przeszycia, tłoczenia cieszą oko. Jednym słowem: nowy pasek = nowy zegarek. Dziękuję za poradę i wykonanie.
 4. Plan bardzo ciekawy. Inspiracja też, ale dlaczego od razu XL? Mniejszy przy tak zdobionej tarczy ma mniej szans na przesade
 5. Czarny jest świetny, chyba nawet lepszy niż biały, który w jasnym otoczeniu robi się trudny do odczytu. Zielony - tak jakby czegoś mu brakowało - może odrobimy złotego jak w SARBie?
 6. Dotarło dzisiaj. Dużo było pisane jaki fajny, więc może o pudełku: Pierwsze słowa mojej lepszej: "o, Bauhaus" - nie musiałem tłumaczyć ideologii do tego zegarka. Prostota przekazu zadziałała - gratulacje i dzięki za fajny projekt. I +10 za czcionkę do "zaprojektowano w Polsce".
 7. Dobrze powiedziane, wyszedł fajny zegarek, podoba się młodym i starym . Formmeistera chyba rzeczywiście trzeba będzie nosić na drugiej ręce - dla równowagi.Podziękowania dla QV za doprowadzenie do końca, i dla wszystkich, którzy brali udział w dyskusji.
 8. A nie można zrobić roboczego redneru z takim szkłem? Optyk może nie odpowiedzieć na pytanie czy zmiany będą "dziwne"
 9. Przeżyłem lewitującą kopertę, krabowe uszy, i dowiedziałem się mnóstwo o problemach związanych z projektowaniem zegarka. Chociażby tylko dlatego warto go mieć. Czekam spokojnie do wtorku
 10. Jest lepiej niż dobrze. A co z koronką, będzie jeszcze sprawdzenie na wydruku 3d czy nie jest za nisko i nie będzie uwierać? Zmiany idą w dobrą stronę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.