Tak popieram Z kolegą w pracy też czasem długie pogawędki o G-Shockach. Sam go w końcu nakusiłem na 9400. Mierzył w robocie każdy mój zegarek i tak padło na Range'a.
Super ten PRW-3500 jak by na alledrogo był w okolicach 900zł to bym brał bo PRW-3000 mi średnio pasuje a z wyglądu przypomina Suunto.To zostaje wewnetrzna walka 270 vs 3500.
Tak odstawanie paska też mnie wkurza i te przerwy. A wystarczyło zrobić tak żeby pasek nie był na sztywno umocowany w kopercie tylko normalnie mógł się ruszać jak np w GD-350 to chyba jedyny G-Shock którego można na stole położyć ze szpagatem
PRG 260 wyświetlał datę i dzień i z tego modelu zmienili trochę moduł i teraz ten sam wsadzają w każdy nowy cyfrowy ProTrek. Szkoda, że nie masz 9400 takie porównanie na łapie by mi dużo ułatwiło
Bezela niewiele ale jest ten pierścień obrotowy, który można obczaskać Mocowanie paska widziałem solidne do tego te skrzydełka i tylny bezel na deklu. Ogólnie to starsze Pro Treki wydają się solidniejsze i szkoda, że nie ma następcy tych modeli.
Mamy taka sama łapę więc nie ma źle. W tych nowych ProTrekach nie przemawia do mnie ten wyświetlacz sama duża godzina i jedna informacja do wyboru. A tak jak w 2500 i 240 wszystko na jednym ekranie i to mi się podoba. Jedyny minus to brak wymiennych bezeli jak w G i stare sensory.
Barteq a ile masz w łapie bo fajnie leży ten PRW. Ten model podoba mi sie o wiele bardziej niż PRG270 no i jest w fajnej cenie na alledrogo 900zł za wersje z radyjkiem i ta bez kolorowych akcentów
Ja bym bardzo chciał BT w zegarku z solarem żeby to miało sens. Często nie słyszę dzwonka smsu albo po prostu wrzucam telefon do plecaka i tak bym wtedy wiedział co tam się dzieje. A dużych ekranów w smartfonach nie lubie.
A ja mam odwrotne zdanie. Ten GPS w zegarku to najbardziej zbędny bajer bo to jedynie się sprawdza jak ktoś co chwilę zmienia kraj i nie chce mu się ręcznie ustawiać/zmieniać czasu. A cena w tym wypadku mocno winduje w górę.
Szkoda, że okroili go z solara i wyświetlacza i barometru bo ma fajne wymiary i by mi przypasował a tak to to samo co GA-1000/GA-1100 + wykres pływów i fazy księżyca. Pewnie z 1500zł zaśpiewają.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.