Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

88y

Użytkownik
 • Content Count

  252
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

88y last won the day on September 9 2018

88y had the most liked content!

Community Reputation

78 Bywa pomocny
 1. Dziękuje za link. Dodałem zdjęcie sygnatury. Z tego co widzę numer jest inny niz na obudowie- ciekawe, pewnie jakiś klawisz zamienił kiedyś obudowy Nie mam co prawda kluczyka do nakręcania zegara, ale udało mi sie go troszkę nakręcić ręcznie tym kołem z zapadkami. Działa!!! edit: Doszedłem co oznacza P.M.T. wymalowane na wewnętrznej stronie pokrywy. Otóż ze względu na umiejscowienie znaleziska i historię zatrudnienia członków rodziny P.M.T. musi oznaczać Polski Monopol Tytoniowy - to teraz do kompletu wypada znaleźć Mausera K98 - może w piwnicy pod węglem?
 2. Witam, Jeśli nie ten dział to proszę nie bić. Ostatnio podczas porządkowania rzeczy po zmarłym wujku znalazłem w starej szafie takie cudo- chyba brakuje kluczyka do nakręcania? Proszę o identyfikację i ew kilka słów co gdzie jak, dziękuję.
 3. Jeśli to ma być typowo garniturowy zegarek na oficjalne okoliczności to raczej szukaj koperty w kolorze srebrnym. Zegarek z kopertą w kolorze złotym wymusza założenie paska z klamrą w kolorze złotym, spinek w kolorze złotym itp, tak aby wszystko pasowało. Poza tym koperta w kolorze złotym to taki tani zamiennik prawdziwego złota. Więc do garnituru albo koperta z prawdziwego złota i do tego złote spinki albo stalowa w kolorze srebrnym. Ostatnio najczęściej na oficjalne wyjścia, jeśli nie używam zegarka kieszonkowego 😀 ) używam tych jednego z tych dwóch . Ta rosyjska Rakieta to typowy zegarek garniturowy w najczystszej formie - oba oczywiście z czarnymi paskami, aby pasowało do czarnych butów. o Zastanawiam się ostatnio nad Longines Presence https://www.longines.com/pl/zegarki/presence/l4-922-4-11-2 szafir, automat i za nowy w wersji 35mm zmieścisz się w kwocie
 4. Kрасивые часы Jaka jest grubość tego zegarka?
 5. Zegarek był na allegro od jakiegoś czasu, nikt nie chciał to przygarnąłem https://allegro.pl/oferta/rosyjski-zegarek-mechaniczny-slava-523388-okazja-8492455761 Pierścień jest brązowy, a pasek - niby kolor i faktura jest ok, ale to taka chińska sztywna sztucznotworzywowa tandeta popękana od wewnętrznej strony.
 6. Donosiciel właśnie doniósł paczkę z taką zawartością: szkiełko do lekkiej polerki, mechanizm do wyczyszczenia, pasek do wymiany.
 7. Czy w tego typu poljotach szkiełka były wklejane, czy tylko na wcisk?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.