Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mr.BLUE

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Początkujący
 1. Dzięki wszystkim a w szczególności dla @plose55 Porwal z Olsztyna ogarnął temat. Zegarek na szczęście nie uszkodził się mechaniczne. Wachnik wypadł z łożyska plus doszedł serwis standardowy po kilku latach ( smarowanie,czyszczenie ) i znowu na ręku. Jak go odebrałem cieszyłem się jak dziecko :-))
 2. No właśnie, i taka różnica w cenie między rynkiem Polskim a Nemieckim ?? Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
 3. Witam. Fakt cena bardzo konkurencyjna, za GXW-56-1AER 739,86zł ?? w timetrend i innych podobnych to około 1099zł. O co chodzi z tym sprzedawaniem/kupowaniem ? warto się tym interesować ? to są oryginalne zegarki z gwarancją ?
 4. Będzie dzwonione, dzięki !! Czekam jeszcze na odpowiedź od @plose55 może będzie ktoś w Olsztynie dobry.
 5. Witam. Założyłem temat Serwis Seiko ale użytkownik mario1971 przekierował mnie tutaj więc pytam: szukam serwisu Seiko, może być wysyłkowy, mój skarb, znaczy SARB033 uległ wypadkowi, spadł z wysokości na podłogę i gubi na dobę ponad kilkanaście minut, niestety. Chciałbym go oddać w dobre, sprawdzone ręce, możecie coś polecić ? Będę wdzięczny za jakiekolwiek info i rekomendacje.
 6. Mr.BLUE

  Serwis Seiko

  Witam Wszykich. Szukałem w dziale Seiko ale nie znalazłem. Mój Seiko Sarb033 miał wypadek, z wysokości spadł na posadzkę i gubi ponad kilkanaście minut na dobę. Potrzebuje dobrego,sprawdzonego serwisu aby go naprawić. Może być wysyłkowo, sam jestem z warmińsko-mazurskiego. Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje.
 7. Mr.BLUE

  seiko sarb033

  pierwsze foty za... podaje ;-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.