Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Darson

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About Darson

 • Birthday October 13

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Jaworzno
 • Hobby
  turystyka, muzyka, militaria,
 1. Dzięki. Sądziłem że jeśli zegarek ma takie same numery /serię to wygląda identycznie. Te wyglądają jakby były różne. Nie jestem fachowcem, wolę więc zapytać.
 2. Dzień dobry. Mam możliwość kupić taki zegarek , opis jak wyżej. Cena dosyć atrakcyjna i chciałbym zapytać , czy to jest autentyk ? Na Chrono 24 znalazłem podobny, ale nie taki sam , więc mam wątpliwości. Np wskazówki nie mają świecącego wypełnienia jak w tym z Chrono 24. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć w temacie ? Proszę o opinie. Pierwsze 4 zdjęcia to rzeczony zegarek. Następne to ten z Chrono 24.
 3. na zdjęciu też robi wrażenie Do dostania gdzieś jeszcze ?
 4. Wow ! Piękna sztuka. Co to za model ?
 5. Dzięki. w międzyczasie doczytałem o tym nie wycenianiu . Ale cenę zakupu można podać ?
 6. a jak z grubsza oszacować wartość takiego zegarka ? Pomijając wartość sentymentalną. Czy warto szukać i inwestować w takie zegarki ? Bo przejrzałem kilka wątków o "kieszonkowcach" i większość "znalazła" albo "dostała po dziadku". Nikt nie pisze o cenie.
 7. Bardzo dziękuję za odpowiedź w temacie oraz poradę. Oczywiście pooglądam wymienione przez kolegę modele, ale problem w tym, że ten RW mi się podobał. Niestety, ktoś go podkupił wcześniej. Porównując ceny tego modelu na Chrono, była to niewątpliwie okazja. Jeszcze raz dziękuję.
 8. Dzień dobry. Odświeżam trochę temat, bo trafił mi się taki model w dobrej cenie, ok. 10000 zł. https://www.chrono24.pl/raymondweil/nabucco-rivoluzione-ii--id10775626.htm Tyle tylko że ten z Chrono 24 jest z 2015 a mój z 2014. W dobrym stanie, z papierami . Wyczytałem, że w PL nie doceniana firma. Ale wpis był z 2017 roku. Czy coś się zmieniło ? Warto się zaintertesować (kupić) tym zegarkiem ? Proszę o poradę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.