Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

As82

Użytkownik
 • Content Count

  1,342
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

As82 last won the day on June 26 2017

As82 had the most liked content!

Community Reputation

137 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About As82

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  67421729

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie określona
 • Lokalizacja
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

1,990 profile views
 1. Pasek w stylu rally, wykonany ręcznie z włoskiej skóry pueblo. Wymiary : szerokość 19/16mm Długości: 11,5/7,5cm Grubość: 2,8mm
 2. Pasek wykonany z garbowanej roślinnie skóry juchtowej.
 3. Po dłuższej przerwie tym razem coś dla spodni;)
 4. Dwie prace wykonane ze skóry pueblo. Vintage 19/16mm oraz 20/18mm.
 5. Skóra z Badalassi to ten ostatni pasek z metką certyfikatu konsorcjum Pelle, które zrzesza garbarnie z całej Toskani. Skóra jest typu pueblo garbowana olejami roślinnymi, jej główną cecha za którą ludzie ją uwielbiają, jest bardzo głęboki sposób garbiwania naturalnymi olejami riślinnymi co sprawia że skóra sama się starzeje podczas noszenia . Trochę ciężko o tym pisać bo jak wiemy każda garbowana roślinnie skóra ładnie się starzeje jednak w tym przypadaku przebiega to trochę inaczej. Kto miał już przyjemność obcowania ze skórą pueblo zwłaszcza w surowym wykończeniu wie oczym mówię. Przy robieniu pierwszego paska lico przepolerowałem i dodatkowo zabezpieczyłem z góry przez co uzyskałem satynowy połysk. Skóra jest miękka, bardzo elastyczna i wytrzymała. Przy kolejnych pracach postaram się zaprezentować jak pasek będzie wyglądał w bardziej surowej wersji wykończenia. Niestety na obecną chwilę nie mogę dodać fotki bo po wspaniałych zmianach wprowadzonych na forum mam problem z dodawaniem zdjęć ,wyskakuje mi jakiś błąd 6
 6. Pasek wykonany z certyfikowanej włoskiej skóry bydlęcej pochodzącej z garbarni Badalassi Carlo. Skóry pochodzące z regionu Toskanii słyną z jakości oraz tradycyjnego garbowania roślinnego opartego na wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie.
 7. Po aktualizacji nowego forum i chęci zapoznania się z nowymi funkcjami trafiłem na swoje fotki o których istnieniu już dawno zapomniałem. Tak dla uzupełnienia wiedzy na temat zegarków marki Dugena i tego co w nich siedziało, wrzucam fotki dugenki którą niegdyś miałem. Dugena tropica 3902 na unitasie 6300.
 8. Kilka sztuk które ostatnio powstały w mioimoim warsztacie. Czarny Rally i brązowy vintage z włoskiej skóry bydlęcej licowej . No i mała nowość ,aż wstyd się przyznać ale to mój pierwszy pasek zrobiony z klinem;). Wierzch paska wykonany ze skóry crazyhorse, spód włoska licówka. Wszystkie paski 18mm.
 9. A co powiecie o tym? Pasek powstał na specjalne zamówienie dla kolegi z forum. Zegarek custom wymagał paska o podobnej koncepcji. Pasek wykonałem ze skóry bydlęcej, wybarwionej na kolor antracytowy z pełnym czarnym szyciem. Jako nity użyłem prawdziwe łuski zmodyfikowane tak aby sprawiały wrażenie wbitych kul w pasek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.