Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Arclon

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Dzięki, już próbowałem, niestety dalej kicha... Czyżby serwis...
 2. Witam, może koledzy coś więcej wiedzą. Ostatnio zaczęły się dziwne problemy z Promasterem BY0080-57E. Od czasu do czasu (raz na 2-3 dni i to jak jest noszony) zegarek staje. Po sprawdzeniu położenia początkowego wskazówek, wychodzi, że pozycja wskazówki minutowej i sekundowej się zmienia. Po korekcji i powrocie - wszystko wraca na swoje miejsce. Czas jest wskazywany poprawnie. Może się ktoś już spotkał ... ?
 3. Chociaż wydawało mi się, że jestem zagorzałym zwolennikiem bransolet to dodałem mojemu pasek - no i jestem sam pod wrażeniem:
 4. Ale jak wiedzę takie repliki, to aż sam się zastanawiam... Pytanie tylko jak to miałoby być, żeby było uczciwie - zegarek ze znakiem wodnym "replika" ?
 5. Mnie zaskoczyło jak są wykonane niektóre szczegóły...
 6. Ten Rzeszów jakoś tak nadspodziewanie zbieżny. Ale oczywiście przypadki chodzą po ludziach. A link bardzo fajny bo i artykuł bardzo fajny.
 7. Już sama kombinacja Hiszpania + transport w cenie + brak ceny minimalnej wydaje się bardzo podejrzany.
 8. Fajne, chociaż brakuje im tej 'lekkości' stylu. To trochę jak z tą Davosą (czy w sieci znalazłem Alfę) - niby fajna, ale ktoś dowalił centralnie ich w sumie mało rozpoznawalne loga (nie mówię o seiko), które skutecznie niweczą efekt - jak dla mnie.
 9. A właśnie o styl mi chodzi. Teraz jakieś to takie wszystko poudziwniane...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.