Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Daro65

Użytkownik
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gostynin

Recent Profile Visitors

62 profile views
 1. Witaj, spory zbiór. A cóż tam ciekawego, ciekawszego i perełkowatego skrywa?
 2. No właśnie tak myślałem. Ale kto pyta nie błądzi.
 3. Fajny pomysł. A może masz z tych klimatów jakieś dublety lub takie, na które już nie możesz patrzeć . Bo jeśli tak to chętnie ponegocjuję i przytulę
 4. Katalog super. Miałeś w ręce oryginał, czy skany? Chętnie bym pooglądał takie perełki na żywo, eh! Pozdrawiam Darek
 5. Ja za swoją srebrną w idealnym stanie zapłaciłem niedawno 99 zł. Od zegarmistrza, więc po przeglądzie. Ta trzecia, czarna miała lekkie ślady użytkowania.
 6. Bardzo fajny materiał. Czy muzeum jest otwarte codziennie?
 7. Jaszczomb sympatyczny. Żeby wszystkie żony takie ptaki serwowały he, he. A długo czekałeś na realizację zamówienia,bo na stronie straszą terminem do 6 tygodni. Jakby samochód mieli składać
 8. Gablota super, ale jej zawartość. No wielki gratulacje!!! Ile czasu zajęło Ci zebranie takiej kolekcji ?
 9. http://allegro.pl/poljot-szturmanskie-sturmanskie-cal-3133-zsrr-i5200957243.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=alluserscro Poljot-Sturmanskie! Jak znajdujecie?
 10. Ładnie wygląda. Gratulacje!!!
 11. http://allegro.pl/lucz-z-czasow-pierestrojki-duza-rzadkosc-i5181142222.html Łucz kwarc. Czy to rzeczywiście rzadkość?
 12. Panu zegarmistrzowi syn wystawiał zegarki na aukcjach i podobno mógł pomylić papiery.
 13. Czy dobrze widzę, że wskazówka sekundowa znowu czerwona. W książce jest mowa o zastępowaniu przez użytkowników polskich wskazówek, które były słabej jakości, wskazówkami importowanymi. Może tu gdzieś leży sekret czerwonego sekundnika?
 14. http://allegro.pl/chronograf-sygnal-kirow-kirowa-19-kam-zegararek-i5144720864.html A tu "sekundnik był". I w ogóle mi się podobał. Jak na zdjęciu 111 ze strony 79 książki Michael Ceyp" Faszination Russische Uhren". Ja mam po angielsku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.