Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kb27

Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

46 profile views
 1. zegarek można było bez problemu obejrzeć i przymierzyć. o niebieski nie pytałem
 2. rezerwacja, ktoś jeszcze nie odebrał więc wsadzili na wystawę.
 3. Wczoraj byłem w Starym Browarze więc wrzucam fotkę. Sporo zegarków głównie różne konfiguracje DJ.
 4. Witam. Informacyjnie, zapisałem się ponad rok temu na Suba, byłem w Kruku w Browarze Poznań dopytać czy skoro nie dostałem informacji o zwrocie zaliczki tzn że przepisali mnie na nową referencje. Babka zaczęła od słów, że nie ma dobrych wiadomości ale okazało się, że tyczy się to mojego obecnego miejsca w kolejce w konkretnym salonie. Przepisaliśmy formularz i czekam. Podpytałem i od początku roku ponoć dostali 5 sztuk. Jedna sztuka była nawet w salonie na wystawie. Cena 41590. Sporo zegarków głównie wszelakie konfiguracje DJ.
 5. Witam, trochę wypadłem ostatnio z czytania forum. Rok temu zamówiłem 116610 LN. Po premierze nowego SUBa kontaktowałem się z salonem natomiast wtedy nie było info czy będą przepisywać czy dostarczać zamówioną referencje lub oddawać kasę z zaliczki. Dotychczas telefonu brak więc zakładam, że w jakieś kolejce na coś jestem, jutro zadzwonię dopytać. Moje pytanie czy to jakoś się wyklarowało?
 6. Pod koniec stycznia w Kruk Stary Browar był właśnie niebieski oraz rhodium od ręki, widzę na swoim zdjęciu, że cena na metce 33090
 7. https://www.longines.pl/hydroconquest-a-new-look-in-green zielony HydroConquest
 8. dziś zwróciłem na to uwagę i zastanawiam się czy to przypadek, iż zegarek dotarł do mnie z datą ustawioną na … 14.02
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.