Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Maserati

Użytkownik
 • Content Count

  406
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

295 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About Maserati

 • Birthday 05/06/1970

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź

Recent Profile Visitors

441 profile views
 1. Trzeba przyznać że w wersji 36mm ma perfekcyjne proporcje , czego nie można niestety powiedzieć o wersji 41mm.
 2. Sub tylko black black. Kolory to GMT Pepsi lub Batman.
 3. Z Subem w kolekcji wszedłbym w Pepsi. Czyli odbiór Batmana i wymiana na Pepsi. Bez suba w kolekcji zatrzymałbym Batmana.
 4. Nie jestem fanem moona, zakładam że w mniejszości, ale na trzeciego do suba i dj jakoś przypasowałby aby mieć top trio: 1. Sub- najlepszy zegarek wszechczasów 2. DJ41- best seller wszechczasów 3. Moon- najważniejszy zegarek wszechczasów Daytony nie proponuje bo to zegarek widmo. Z Rolexa to chyba na trzeciego Pepsi.
 5. Dwa DJs i iluzja że będziesz zmieniać bransy i będziesz miały wtedy 4 zegarki... doprowadzi Cię do bazarku i tak się skończy akcja super miękkie duo w niewielkiej kolekcji. To już dołożenie OP41 wniesie więcej urozmaicenia choć generalnie nie szedłbym tą drogą. Wszystko jednak zależy od tego czy idziesz bardziej w sporty czy w casual. Jakimś kompromisem będzie dobrze kupiony moonwatch. Wtedy już nic nie musisz a wszystko możesz : Sub, DJ, moon. Basta.
 6. Myśle że kwestia posiadania jednego zegarka wiązałbym z faktem że mam ten jedyny model do którego wzdycham i jak go nie noszę to mnie aż nosi 🙂. A że takiego jednego killera nie posiadam to mam frajdę w posiadaniu kilku, aby się nie nudzić 🙂
 7. Datejusty to chyba najbardziej uniwersalne zegarki w palecie Rolexa. Dodatkowo z karbowanym bezelem i jubilee są wyjątkowe w zakresie designu , takie combo nie ma odpowiedników u konkurencji. Choć pozostałe kombinacje też są ok, to już jednak częściej goszczą na bazarkach, zwłaszcza na stalowej lunecie. Gdybym miał zostać z jednym zegarkiem to byłby trudny dylemat: DJ czy Sub.
 8. Jubilee z karbowanym idzie ze wszystkim od klapek na basenie poprzez dres czy strój formalny. To jest kwintesencja Rolexa i historyczny best-seller.
 9. Wyjaśnijmy sobie jedną sprawę ostatecznie: AD wdraża systemy weryfikacji kupujących a ich celem jest m.in aby kupiony gorący Rolex nie pojawił się następnego dnia na Alle za cenę +20. Jeśli kupiony Rolex pojawia się następnego dnia na Alle to z procesowego punktu widzenia to jest patologia z którą AD- jak twierdzi oficjalnie- walczy. Taka sytuacja nie ma nic wspólnego z oceną działań szczęśliwego flippera bo to wolny kraj i wolny rynek wtórny. Tych ogłoszeń jest i tak mam wrażenie mniej , ale nie musi to oznaczać że system działa bo powodów może być wiele (mniej dostaw, przerzuty exportowe , słupy czy zacieranie śladów przez sprytnych flipperów oraz skuteczniejsza weryfikacja kupujących).
 10. Wydaje mi się że są w systemie na te gorące modele są obecnie dwie prawdy pewne: 1. Jak się nie zapiszesz to nie dostaniesz. 2. Jak się zapiszesz to nie wiadomo czy i kiedy dostaniesz.
 11. Król bazarków 😁. Po premierach , w dalszym ciągu najlepszy diver one collection do 20tys.
 12. Recepta na życie bez Rolexa jest stosunkowo prosta tak jak dwuzegarkowa super kolekcja: Primo: klasyczna wersja moonwatcha na bransie Secondo: Seamaster diver 300 blue na kauczuku. Dwie ikony od marki nr2 🙂
 13. Dyskusja dotycząca „relacji” w dzisiejszych rolexowych realiach jest utrudniona ponieważ... ”relacje” nie mają dzisiaj praktycznie żadnego znaczenia. W przeszlosci „relacje” umożliwiły np otrzymanie wyższego % rabatu. A co dzisiaj? Ok , jak potrzebuje AK, Milgausa, exp czy DJ i jestem stałym klientem i użytkownikiem tego co kupuje to być może dzięki „relacjom” dostanę go od 1 do 3 miesięcy. Człowiek z ulicy dostanie info/ściemę o roku czy trzech oczekiwania. Zresztą sam producent zrobił pranie mózgów nabywcom: kupujemy w R czy butliku rożne towary aby budować „relacje” długoterminowe czy mieć historie. Co to za „relacja” za którą trzeba płacić , ja się pytam ????🤨. To zwykły biznes jest. „Relacja” to byłaby wtedy kiedy AD dostanie Daytone i da ją Tobie a nie komuś kto ma historie zakupową. Wtedy mogę powiedzieć że dostałeś bo masz „relacje”. Generalnie jak nie ma czytelnych zasad jakie by one nie były i nie ma przy tym transparencji , to możemy tylko bić pianę.
 14. W dzisiejszych systemach dystrybucji gorących modeli , sprzedawca w butiku wie tyle ile wie i pewnie jeszcze mniej może. Myśle tutaj o dużych sieciowych AD. W jaki sposób producent i AD mogą usprawnić system nad którym majstrują od lat tak aby był jak mętna woda?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.