Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Maserati

Użytkownik
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

62 Bywa pomocny

About Maserati

 • Birthday 05/03/1970

Recent Profile Visitors

138 profile views
 1. Ta skoda ma swój urok, tak jak i tarcza 58. Nostalgia. W czarnym tarcza i wskazówki są perfect. Jeśli już to w niebieskim ten sam osprzęt trochę dużawy traci gracje. Ale i tak smerf to kozak.
 2. Troche Ci zdusił nadgarstek ten malczak. Super model i mocne aluminium w każdej kolekcji. Świetnie zrobiłeś, nie szukaj dziury bo jej nie znajdziesz w tym modelu 👍
 3. 30% w Aparcie to rzeczywiście święto👍 Generalnie aby zacząć z nimi coś negocjować to musieliby najpierw metki ciachnąć o 20%.
 4. Pasek i pomysł świetny. Bez dwóch zdań pokazałeś producentowi i nam , że AT lubi paski. Oryginał jest tak słaby że zacząłem wątpić w paskowość tego modelu. Gratulacje również dla Twórcy paska. Na pierwszej focie nieco grubawy przy kopercie ale może to tylko kwestia foty. Nie wiem jak na żywo ale na fotach kombo wygląda trochę agresywnie. Czy style się trochę nie gryzą?
 5. Ale kto powiedział że dzień i wieczór w jednym i tym samym zegarku 🙂
 6. Jeśli do flagship czy conquest zrobisz casualowy pasek to masz zegarek na 300 dni w roku. To jedne z najbardziej uniwersalnych i ponadczasowych stylistyk
 7. GMT: Fajny punkt każdej kolekcji👍, wszystkie komplementy są w pełni zasłużone.
 8. P3K w zeszłym tygodniu miał od ręki GMT na bransolecie. A to że nie ma w gablocie to dlatego, że w sejfach kitraszą.
 9. I tyle są warte opowieści o roku czekania na Tudory. Ten butik nie jest jedyny który tydzień temu kusił do zakupu GMT. Primo: wygląda na to że flipperzy nie czują już pieniądza z GMT. Secondo: jest słabe to co sprzedawcy opowiadają o kolejkach których nie ma, tu już nie ma co zwalać na grę producenta...
 10. W grupie 3 panuje więc spory bałagan . Podejrzewam, że przed Wami jest również chiński biznesmen oraz bliska rodzina. A Twój kolega dostał zegarek przez pomyłkę.
 11. Zmieniła się struktura kolejki, wydłużyła się wg kolejności: 1. Centrala (duży handel) 2. Butiki (lokalni flipperzy) 3. Kolejkowicze.
 12. @piotrek39 masz piękną kolekcje R. Ale króla nie masz😏
 13. Gratulacje bo jest czego. Życzę abyś nie skusił się łatwym zarobkiem tylko abyś cieszył się najlepszym sportowym Rolexem👍. W sporcie osiągnąłeś już wszystko 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.