Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

artzyg1

Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Okolice 3city
 1. artzyg1

  Casio WVQ-620

  Jest tam moduł 4719, właśnie nie mogę wymusić synchronizacji ręcznie bo sekundnik nie wchodzi mi na R, coś na pewno źle robię, filmiki na spokojnie obejrzę bo w trasie jestem. Ustawiłem czas ręcznie metodą prób, też nie idealnie ale już jest postęp. Myślę tak, może bym Tobie ostatecznie podesłał ze zwrotną paczką do filmiku, ale jeszcze nie chcę się poddawać.
 2. artzyg1

  Casio WVQ-620

  Witajcie! W drodze prezentu otrzymałem model WVQ-620, z którym to poprzedni właściciel nie mógł sobie poradzić. Problemem jest wymuszenie połączenia z nadajnikiem. Jako, że ciężko o poradę w sieci oraz brak instrukcji postanowiłem zapytać o pomoc. Zegarek na początku podładowałem w dni słoneczne choć sekundnik wskazywał na tryb naładowany. Następnie kilkanaście dni leżał koło okna w stronę nadajnika ,gdzie GW-7900 w pudełku i GW-9400 łapią co noc sygnał, WVQ niestety nic nie złapał. Oglądając ostatnio film Tomasza G. z Oceanusa postanowiłem podobnie wymusić synchronizację ale też nie daje się. Po wciśnięciu lewego górnego przycisku w trybie tk wskazówka sekundnika przesuwa się na 1 sek po 12 i mogę ustawić ręcznie czas co się jakoś też w końcu udało ale interesuje mnie wymuszenie połączenia. Dzięki z góry za pomoc!
 3. Dziś ładowanie bo słońce ładnie nad morzem świeci, na ręku nic odkrywczego ale dawno nie zakładany.
 4. Wrzucam tu bo kilka postów temu było o baro, jak dla mnie nad morzem na razie rekord...
 5. artzyg1

  Sklepy online

  Żeby nie zakładać kolejnego tematu, mógłby ktoś mi napisać w jaki sposób uzyskać dokument potwierdzający zakup na eglobal? Chciałbym sprzedać jeden z g&shocków a nie za bardzo wiem jak z ewentualną gwarancją dla przyszłego użytkownika, z tego co pamiętam to chyba rok (?)
 6. artzyg1

  GW-9400 Rangeman

  Bardzo, gdyż na Pomorzu dobrze wyskalowany ok zgodnie z prognozą google:
 7. Żeby nie zaczynać nowego wątku bo tu jest o starych modelach, to zapytam tutaj, czy ktoś coś może napisać o tym logo w podświetleniu?
 8. DW-002 stary i dobry;) Ja je rozróżniam po kółeczku, DW-003 ma po przeciwnej stronie mniejsze, choć w googlach tyle występuje ich, że nie chcę się wypowiadać.
 9. Lepiej pod koniec dnia niż wcale;) G
 10. artzyg1

  GW-9400 Rangeman

  Moim zdaniem to zakładając gg-1000 po 2-3 tyg noszenia Romana widać różnicę, nie posiadam gwg-1000 ale przymierzałem, pomimo jego niezaprzeczalnych zalet i designu gw-9400 jest lepszym zegarkiem do noszenia na co dzień, wygodniejszym. Jako, że wątek o Romku to wrzucam fotkę z wykresem baro bo nad morzem u mnie taki widok to rzadkość, zawsze jest jakieś wariactwo:)
 11. artzyg1

  GW-9400 Rangeman

  Zamów w piątek i zapłać przez PayPal to dostaniesz po następnym weekendzie w poniedziałek max środa, sprawdzone. Dokup ubezpieczenie i napisz prośbę o dobre zapakowanie to będzie podwójna folia i puszka bez wgnieceń, sprawdzone ostatnio na 2 zamówieniach:)
 12. artzyg1

  GW-9400 Rangeman

  2 dni wycinki z Rangemanem
 13. Nie wiem czy już ktoś ten filmik wrzucił, oglądam videobloga tej pary polsko-japonskiej i wrzucili film z wizyty w Casio, oczywiście jest wątek g-shock podczas testów, polecam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.