Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zegarki Błonie

Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Kontakt

 • Strona WWW
  http://zegarkiblonie.com/

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Panie Piracie, Pracujemy nad zupełnie nowymi modelami, a niezależnie od tych działań powstaje reedycja pierwszego zegarka z dwiema nowymi tarczami. Jeżeli chce Pan mieć też swój udział i głos w tym projekcie to zapraszamy to obejrzenia dwunastu przygotowanych przez nas wariantów.
 2. Dzięki za dotychczasowe komentarze. Dla przypomnienia - żeby długo nie szukać - pierwsza edycja z białą tarczą jest zakończona na liczbie 500 sztuk. Powstanie kolejna z tarczami w dwóch wersjach kolorystycznych - ecru i czarnej - również seria limitowana. Chcemy poddać waszej ocenie kilka wariantów, które zaprezentowaliśmy tutaj: http://zegarkiclub.p...z-oo/?p=1446597 http://zegarkiclub.p...z-oo/?p=1446602 Wybrane tarcze wyprodukujemy w formie prototypowej, na bazie której podjęta będzie decyzja dotycząca tego, która wersja wejdzie do produkcji.
 3. Łowca jeleni - dobry film, ale może chcesz wyrazić swoje zdanie o tarczach ecru i czarnej? Czekamy wciąż na opinie. Każda wypowiedź w temacie jest dla nas cenna.
 4. Spokojnie, nie będziemy robić ani Benettonu, ani Wellingtona.
 5. Ciekawe spostrzeżenia, dzięki! Mateuszu, a nie byłeś może obejrzeć obecnego modelu na żywo? Może koronka by do Ciebie "przemówiła"
 6. Po tych pierwszych postach widać, że raczej minimalizm wam się podoba - krótsze indeksy albo brak. A nie zaciekawiły was te ciemne, grafitowe wskazówki i indeksy na tarczy ecru nr 10? Czerwień ewentualnie na wskazówce sekundowej, a co z wariantem nr 7?
 7. Zapraszamy do dzielenia się opiniami w pierwszym wątku o nowym zegarku Błonie: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/113655-nowe-b%C5%82onie/page-11 W tym miejscu rozmawialiśmy o naszym wywiadzie, dlatego lepiej będzie, jeśli jednak opinie o tarczach będziemy dzielić na wątku ogólnym.
 8. Witamy ponownie, Na wątku z naszym wywiadem zamieściliśmy różne warianty tarcz w kolorze ecru i czarnej. Jadnak wszystkie wasze opinie chcieliśmy zgromadzić w tym miejscu. Zapraszamy do obejrzenia naszych propozycji: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/118208-zegarki-błonie-wywiad-z-właścicielami-firmy-błonie-sp-z-oo/?p=1446597 http://zegarkiclub.pl/forum/topic/118208-zegarki-błonie-wywiad-z-właścicielami-firmy-błonie-sp-z-oo/?p=1446602
 9. Czerwona wskazówka sekundowa, czy jednak srebrna? Oto jest pytanie...
 10. Czekamy na wasze sugestie i opinie. Co myślicie o zmianie koloru wahnika (dopasowanie do czarnej tarczy)?
 11. Zgodnie z obietnicą przedstawiamy Wam nasz kolejny projekt. Produkcja pierwszej edycji jest limitowana do 500 sztuk. Z racji tego, że zegarek cieszy się sporą popularnością, a klienci chwalą sobie kopertę ze względu na jej ergonomiczność, użyjemy jej także do kolejnej edycji z tarczą w dwóch wersjach kolorystycznych – ecru i czarnej – również w limitowanej liczbie sztuk. Chcemy dostosować tarczę do opinii naszych klientów, obecnych oraz potencjalnych. Postanowiliśmy więc stworzyć kilka wariantów, które chcielibyśmy poddać Waszej ocenie. Wybrane tarcze wyprodukujemy w formie prototypowej, na bazie której podjęta będzie decyzja dotycząca tego, która wersja wejdzie do produkcji.
 12. Kilka swoich najbliższych pomysłów pokażemy na Forum niebawem. Przygotowujemy grafiki. Pomysłów jest dużo, gorzej z realizacją - każda koncepcja natrafia na pewien opór (techniczny, ekonomiczny itd.). Ale małymi krokami konsekwentnie idziemy dalej. W planach są nie tylko "inspiracje", ale powiemy o tym, gdy nabiorą trochę więcej kształtów. Dzięki za wszystkie słowa wsparcia i tę konstruktywną krytykę.
 13. Z kosztami będzie trudno zwłaszcza, że chcemy przenosić produkcję do Polski. Z pewnością bardziej budżetowe byłyby kwarce, ale na nie się nie zdecydujemy - tylko mechaniczne wchodzą w grę. Dzięki za życzenie powodzenia
 14. Krytyka powoduje, że rzeczywiście musimy zimno ważyć słowa i do tej pory trudno nam było okazać radość z powodu tego co robimy. Pytania w wywiadzie były zadane pod kątem uwag z Forum, a nie brano pod uwagę "czynników ludzkich". Być może w kolejnych wywiadach, czy spotkaniach będziemy mogli pokazać także "pozytywny PR" PS - Na spotkaniu u p.Mellera był obecny, co widać na zdjęciu, Maciej Morawski (Kierownik Zakładu), z Blonexem na ręku. Ale wywiad dotyczył nowego zegarka i nie zwróciliśmy uwagi na stare modele.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.