Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

pirx65

Użytkownik
 • Content Count

  1134
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

pirx65 last won the day on November 20 2014

pirx65 had the most liked content!

Community Reputation

57 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Częstochowa

Recent Profile Visitors

921 profile views
 1. Wybacz ,nie zgodzę się. Im dalej tym wtórnie!
 2. Panowie a z czego Wy się cieszycie? Vratislawia Chrono jest jedna,pierwsza która powstała. Powstawała długo w Klubie ,przez prawie dwa lata ,a Wy macie tylko jakieś komercyjne klony,powstałe dla zysku. Może one i fajne ale to Klony!
 3. Kupiłem na bazarku Risemana i niestety kłamie z temperaturą,chyba ,że ja coś źle robię. Po ściągnięciu pokazuje mi w do mu 13-14 stopni ,a mam 22.
 4. pirx65

  Jest okej

  A jednak kicha! Kraul mnie wykańcza,brak kondycji. Teraz lekka zamiana ,3xbasen ,i 2xsiłownia,głównie dla wzmocnienia nóg. Przed siłownią się broniłem,ale to naprawdę fajna rzecz.
 5. pirx65

  Policzmy SEIKO 5

  Mechanizm 7S26C ,21 kamieni i fajne przeszklone serducho. Trochę podniszczony,ale pytanie czy oryginalny?
 6. Wyciera się. Mam pierwszą wersję i nie wiem jak jest w późniejszych. Fakt,że na ręce od początku i wyparł ją dopiero Vis. Ale praca tylko biurowa i wytarcia od odzieży.
 7. Chyba tak,pora iśc spac .
 8. I kasa wyższa! Powielanie pierwowzoru! Komercja?
 9. Jasne,tylko czy to dalej inicjatywa klubowa czy czysta komercja?
 10. ' Pod naciskiem wielu chętnych musiałem wiec doprodukowac kolejne koperty tym razem ok 700sztuk. Poszły one na Serię 3 oraz kolejno S.4, S.5, S.6, S.7 i S.8. KONIEC.'' A pierwsze chrono miało byc super i jedyne1
 11. Pisałem o tym w nie OK,ale wszystko zniknęło!!! Bo miałem zadac jeszcze jedno pytanie co do tych 150 kopert. QV pisze,że mu zostało,bo musiał zamówic 500,a Visów nr było 350. Ale moment zamawiania kopert w projekcie,który trwał około dwóch lat był kalkulowany wcześniej. O tym nie pisał. I teraz pytanie,czy te dodatkowe koperty były skalkulowane w kosztach naszych Visów,czy nie. Jeśli tak ,to poza pomysłem zegarka one są nasze,jeśli nie to inicjatywa zegarka z góry była komercyjna! Wklejam to i tu bo coś moje posty znikają./chodzi o Visa/.
 12. Sam sobie odpowiadam,ale jednak coś bym zmienił. Oddzielic rządzących tym forum od inicjatyw finansowych. Albo biznes,albo ''mod''.
 13. Tomek,ja tam jestem stary,ślepy,głuchy i za kołnierz też nie wylewam . Ale pamiętam,że z klubu zostałeś wywalony i "Prezes" założył wątek /ankietę/ czy Ci darowac.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.