Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pirx65

Użytkownik
 • Content Count

  1,134
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

pirx65 last won the day on November 20 2014

pirx65 had the most liked content!

Community Reputation

50 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Częstochowa

Recent Profile Visitors

717 profile views
 1. Wybacz ,nie zgodzę się. Im dalej tym wtórnie!
 2. Panowie a z czego Wy się cieszycie? Vratislawia Chrono jest jedna,pierwsza która powstała. Powstawała długo w Klubie ,przez prawie dwa lata ,a Wy macie tylko jakieś komercyjne klony,powstałe dla zysku. Może one i fajne ale to Klony!
 3. Kupiłem na bazarku Risemana i niestety kłamie z temperaturą,chyba ,że ja coś źle robię. Po ściągnięciu pokazuje mi w do mu 13-14 stopni ,a mam 22.
 4. Uśmiałem się dzisiaj. W klubie powstał fajny zegarek Formmeister w stylu Bauhaus. A tu dzisiaj czytam,że powstają nowe wersje w stylu Formmeister Bauhaus Sport z przeszklonym deklem .
 5. pirx65

  Jest okej

  A jednak kicha! Kraul mnie wykańcza,brak kondycji. Teraz lekka zamiana ,3xbasen ,i 2xsiłownia,głównie dla wzmocnienia nóg. Przed siłownią się broniłem,ale to naprawdę fajna rzecz.
 6. pirx65

  Policzmy SEIKO 5

  Mechanizm 7S26C ,21 kamieni i fajne przeszklone serducho. Trochę podniszczony,ale pytanie czy oryginalny?
 7. Wyciera się. Mam pierwszą wersję i nie wiem jak jest w późniejszych. Fakt,że na ręce od początku i wyparł ją dopiero Vis. Ale praca tylko biurowa i wytarcia od odzieży.
 8. Chyba tak,pora iśc spac .
 9. I kasa wyższa! Powielanie pierwowzoru! Komercja?
 10. Akurat napisałem w dziale "Nie jest OK",co mi jakoś pasowało . I odnośnie PW,nie odsprzedam Ci Visa,jest mój i tak zostanie/a gęby mi nie zamkniesz/ .
 11. Prawa roszczę sobie tylko z racji tego,że mam Visa i nie chcę jego klonów. Wiem,że Ty jako moderator możesz kasowac moje posty/co już uczyniłeś/,i ja gó....no mogę. Ale akurat w tej kwestii będę walczył!
 12. Ale żeby wszystko było jasne . Vis powstał ,rodził się w Klubie przez dwa lata. Powstał świetny zegarek,który cieszy wszystkich 350 nabywców/kilku z poza klubu/. Pozostałe koperty zutylizuj sobie na inne pomysły,ale nie Visowe,ani pseudo Visowe bo to temat zamknięty! I tyle w tym temacie!
 13. Wolałbym,żeby sam odpowiedział . Czyli te 150 kopert jest własnością 350 klientów którzy kupuli Visa?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.