Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zegarki Błonie

Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Zegarki Błonie

 1. Panie Piracie, Pracujemy nad zupełnie nowymi modelami, a niezależnie od tych działań powstaje reedycja pierwszego zegarka z dwiema nowymi tarczami. Jeżeli chce Pan mieć też swój udział i głos w tym projekcie to zapraszamy to obejrzenia dwunastu przygotowanych przez nas wariantów.
 2. Dzięki za dotychczasowe komentarze. Dla przypomnienia - żeby długo nie szukać - pierwsza edycja z białą tarczą jest zakończona na liczbie 500 sztuk. Powstanie kolejna z tarczami w dwóch wersjach kolorystycznych - ecru i czarnej - również seria limitowana. Chcemy poddać waszej ocenie kilka wariantów, które zaprezentowaliśmy tutaj: http://zegarkiclub.p...z-oo/?p=1446597 http://zegarkiclub.p...z-oo/?p=1446602 Wybrane tarcze wyprodukujemy w formie prototypowej, na bazie której podjęta będzie decyzja dotycząca tego, która wersja wejdzie do produkcji.
 3. Łowca jeleni - dobry film, ale może chcesz wyrazić swoje zdanie o tarczach ecru i czarnej? Czekamy wciąż na opinie. Każda wypowiedź w temacie jest dla nas cenna.
 4. Spokojnie, nie będziemy robić ani Benettonu, ani Wellingtona.
 5. Ciekawe spostrzeżenia, dzięki! Mateuszu, a nie byłeś może obejrzeć obecnego modelu na żywo? Może koronka by do Ciebie "przemówiła"
 6. Po tych pierwszych postach widać, że raczej minimalizm wam się podoba - krótsze indeksy albo brak. A nie zaciekawiły was te ciemne, grafitowe wskazówki i indeksy na tarczy ecru nr 10? Czerwień ewentualnie na wskazówce sekundowej, a co z wariantem nr 7?
 7. Witamy ponownie, Na wątku z naszym wywiadem zamieściliśmy różne warianty tarcz w kolorze ecru i czarnej. Jadnak wszystkie wasze opinie chcieliśmy zgromadzić w tym miejscu. Zapraszamy do obejrzenia naszych propozycji: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/118208-zegarki-błonie-wywiad-z-właścicielami-firmy-błonie-sp-z-oo/?p=1446597 http://zegarkiclub.pl/forum/topic/118208-zegarki-błonie-wywiad-z-właścicielami-firmy-błonie-sp-z-oo/?p=1446602
 8. Witamy wszystkich forumowiczów! Zapraszamy do rozmowy na nowym wątku: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/118208-zegarki-b%C5%82onie-wywiad-z-w%C5%82a%C5%9Bcicielami-firmy-b%C5%82onie-sp-z-oo/ Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.