Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dareks

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Początkujący

About dareks

 • Birthday 07/29/1973

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wroclaw
 1. Dałem nowy chrom, na zdjęciu samej koperty jeszcze goły mosiądz. Ale te zdjęcia z telefonu to rzeczywiście porażka.
 2. Witam. Taki trupek leżał w pudełku parę lat. Ale że pandemia i w domu człowiek siedzi to się doczekał remontu. Kupiłem pleksi rzemieślnicze, uzupełniłem i wyczyściłem mechanizm, odnowiłem kopertę, pomalowałem wskazówki, założyłem pasek. Tarcza zorana, ale wstydu nie ma. Pozdrawiam.
 3. Witam. Czy koperta w tym olimpijczyku jest w porzâdku?
 4. Pomiędzy 8 a 9, rozwarstwiła się tarcza wierzchnia warstwa odkleiła się od metalowaj części. Jak zacznie tykać to minutowa w tym miejscu może porysować. Cały czas nauka -trzeba było dopytać.
 5. Witam. Tak w Świdnicy, ale nie zwróciłem uwagi. Sprzedawcę kojarzę z Wrocławia i Świdnicy może jeszcze będzie miał graty w przyszłym miesiącu. Dzięki.
 6. Witam. Odgrzeję temat bo to chyba najlepszy wątek do zaprezentowania starego zegarka i poszukania pomocy w jego uruchomieniu. Oto ostatni nabytek K43, typ 1, 7kamieni. Mój radziecki najstarzy "3-7" czyli 1937r. Niestety nie kompletny. Brakuje wałka,tulejki i koronki. Może ktoś ma do odstąpienia brakujące fanty. Tarcza wydaje się być papierowa podklejona na metalową podstawę, czy ten typ tak ma, czy wzrok mnie oszukuje? Pomiędzy godz. 8 a 9 jest rozwarstwienie, które chciałem podkleić. Będe wdzięczny za podpowiedzi, a jeszcze bardziej za części. No i jeszcze zdjęć to nigdy nie umiałem zrobić dobrych. Pozdrawiam Darek.
 7. Dzięki za odpowiedzi. Czyli minutową już mam....
 8. Witam. Dziś zakupiłem takiego Wostoka. Czy taki komplet wskazuwek jest prawidłowy? Z góry dziękuje za informację.
 9. Witam. Zgadza się katalog z 1994. Mimo, że jest wydrukowany to w przyrodzie praktycznie nie występuje.
 10. Dziś chciałbym pokazać mój "model wybrany" (jeden z wielu, choroba postępuje Opcja arabska plus: Mam pytanie do znawców tematu, w jednym z katalogów jest ten model z datownikiem na 6. Jednak nie znalazłen takich egzemplarzy ani na aukcjach ani na forum, czy ten model istnieje? Pozdrawiam.
 11. Tarcze udało się wyczyścić wodą z płynem do naczyń. Większość brudu okazała się warstwą kurzu. Widać, że po rozbiciu szkła zegarek trafił do zakurzonej szuflady, ale suchej. Dodatkowo ta biała farba ma fajną strukturę do czyszczenia wygląda trochę jak emalia.
 12. Dzięki za dobre słowa. Chorągiewkę robiłem wodną farbką modelarską Pactra kolor A7.
 13. Jeszcze kolorek na chorągiewkę. Z szuflady dawca balansu - mechanizm ruszył
 14. Witam. W Świdnicy wypatrzyłem takigo pacjenta za dyche. Widać, że po wypadku na długo trafił do rupieci. Oprócz szkiełka, jeszcze walnięty balans. Po rozebraniu wyglądał tak. Chwila niepewności i sukces. Zanieczyszczenia pięknie zeszły.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.